staż pracy

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2płatnik, R2płatnikPRO, R2płatnikSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
Joanna
Posty: 32
Rejestracja: czw, 29 kwietnia 2010 22:08

staż pracy

Post autor: Joanna » pn, 10 września 2012 11:21

Witam,
mam problem z obliczeniem stażu pracy, mianowicie jedna z naszych pracownic w czasie trwania stosunku pracy uczęszczała do szkoły policealnej. Do urlopu liczy jej się 6 lat z tytułu ukończenia tej szkoły ale problem polega na tym że zanim zaczęła uczęszczać do tej szkoły to pracowała u nas ok 2 lata i tego mi nie uwzględnia obliczając staż potrzebny do obliczenia limitu urlopu.
Awatar użytkownika
NA
 
Posty: 567
Rejestracja: wt, 17 sierpnia 2010 9:57
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Re: staż pracy

Post autor: NA » pn, 10 września 2012 11:51

Program powinien poprawnie interpretować taki przypadek. Proszę sprawdzić, czy po ponownym wybraniu daty ukończenia szkoły (w wykształceniu), program nie zgłosi komunikatu, np. "okres uwzględniany do wyliczania limitu urlopu różni się od ilości lat szkoły". Powinien dodać wówczas te dodatkowe lata. W pomocy kontekstowej znajdują się dodatkowe informacje na ten temat.
Monsz_
Posty: 34
Rejestracja: pt, 02 grudnia 2011 14:28

Post autor: Monsz_ » wt, 30 grudnia 2014 10:17

Mam zbliżony problem.
Pracownik przedstawił świadectwo szkoły pomaturalnej z tytułu ukończenia której przysługuje mu 6 lat do stażu urlopowego.

Przed rozpoczęciem szkoły pomaturalnej wykonywał pracę na podstawie umowy o pracę.
Jeśli wprowadzę okres szkoły pomaturalnej 6 lat to program nie uwzględnia okresu przepracowanego przed rozpoczęciem szkoły pomaturalnej.

Jednocześnie do stażu urlopowego ni uwzględniam wyłącznie okresu pobierania nauki w szkole pomaturalnej - uwzględniam okresu zatrudnienia poprzedzające tą naukę.

Jak rozwiązać ten problem?
ODPOWIEDZ