drukowanie

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2płatnik, R2płatnikPRO, R2płatnikSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
KasiaL
Posty: 20
Rejestracja: czw, 23 stycznia 2014 7:51

drukowanie

Post autor: KasiaL » pt, 24 stycznia 2014 13:47

Mam problem związany z drukowaniem, chciałabym by zestawienia drukowały mi się dwustronnie, dodam że w ustawieniach globalnych mojej drukarki jest ustawiona funkcja drukuj dwustronnie, jednak wydruki z Reset są jednostronne. Czy jest możliwość zmiany?

Druga sprawa to Nazwisko i Imię oraz numer i numer umowy, przykładowo wygląda to tak: Krzysztof Mielczarek 2564 (1)
Robię zestawienia wg klucza, taka formuła pokazuje się automatycznie, ja jednak chciałabym sama ustawić sobie w programie czy chcę drukować nazwisko czy tylko numer pracownika. Jest taka możliwość w programie usunięcia tej kolumny z zestawień wg klucza?
Awatar użytkownika
bs
 
Posty: 248
Rejestracja: pn, 22 grudnia 2008 15:00

Post autor: bs » pn, 27 stycznia 2014 10:44

Mam problem związany z drukowaniem, chciałabym by zestawienia drukowały mi się dwustronnie, dodam że w ustawieniach globalnych mojej drukarki jest ustawiona funkcja drukuj dwustronnie, jednak wydruki z Reset są jednostronne. Czy jest możliwość zmiany?
to jakiś problem z ustawieniami, proszę przetestować zapis/druk do PDF, dodatkowo proszę sprawdzić opcję przy samym drukowaniu - Drukuj jako jeden dokument
Druga sprawa to Nazwisko i Imię oraz numer i numer umowy, przykładowo wygląda to tak: Krzysztof Mielczarek 2564 (1)
Robię zestawienia wg klucza, taka formuła pokazuje się automatycznie, ja jednak chciałabym sama ustawić sobie w programie czy chcę drukować nazwisko czy tylko numer pracownika. Jest taka możliwość w programie usunięcia tej kolumny z zestawień wg klucza?
Na wydruku nie ma takiej możliwości - pozostaje np eksport do Excel
<i>zanim zapytasz naciśnij F1</i>
KasiaL
Posty: 20
Rejestracja: czw, 23 stycznia 2014 7:51

Post autor: KasiaL » śr, 14 maja 2014 10:41

Mam jeszcze jedno pytanie, czy jest jakaś możliwość w programie ustawienia wydruku względem zablokowania pierwszego wiersza,chodzi mi konkretnie o to by pierwszy wiersz wydrukowanego zestawienia pokazywał sie na każdej nowej stronie, brak tego wiersza utrudnia pracę, gdyż co chwilę trzeba zerkać na pierwszą stronę, do tego często kolumn jest dużo .
Awatar użytkownika
bs
 
Posty: 248
Rejestracja: pn, 22 grudnia 2008 15:00

Post autor: bs » śr, 14 maja 2014 11:00

jak są skomplikowane zestawienia to zazwyczaj polecamy klientom przerzucanie do Excela/OpenOffice a tam już można cuda z wydrukami robić
<i>zanim zapytasz naciśnij F1</i>
kalafior
Posty: 1
Rejestracja: śr, 16 lipca 2014 7:39

Post autor: kalafior » śr, 16 lipca 2014 7:44

W excelu są takie opcje więc jeśli przerzucisz sobie dane to bez problemu możesz tak wydrukować.
KasiaL
Posty: 20
Rejestracja: czw, 23 stycznia 2014 7:51

Post autor: KasiaL » pt, 05 września 2014 10:39

tak są takie opcje w Excelu ale można się w to bawić dla jednej listy płac, a co jak mam do zrobienia 30 list płac po 230 albo więcej osób? i każdą z osobna mam formatować? po to mam program by mi ułatwił pracę.
boleko
Posty: 1
Rejestracja: czw, 18 września 2014 18:20

Post autor: boleko » czw, 18 września 2014 18:22

Mi pomógł druk do PDF
ODPOWIEDZ