Błąd: Typ przelewu - nieprawidłowa wartość

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2płatnik, R2płatnikPRO, R2płatnikSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
dadin
Posty: 3
Rejestracja: pt, 02 maja 2014 14:21
Lokalizacja: Nakło

Błąd: Typ przelewu - nieprawidłowa wartość

Post autor: dadin » pt, 02 maja 2014 14:38

Witam:

Mój problem polega na tym że podczas importu przelewu z R2płatnik za wynagrodzenie ( tylko ten przelew z innymi ZUS, Podatki) nie ma problemu na stronie WWW banku BZWBK pojawia się błąd: Typ przelewu - nieprawidłowa wartość. pomimo że w paczce są inne przelewy np. do US to tylko ten nie przechodzi.

Sam eksport do systemu bankowego w programie R2płatnik działa bez problemu.

Może jest błąd w ostatniej aktualizacji jaką dzisiaj zainstalowałem?

Czy ktoś może spotkał się z takim problemem i mógłby mi pomóc?

Pozdrawiam
gardimaxeczka
Posty: 3
Rejestracja: czw, 05 czerwca 2014 10:07

Post autor: gardimaxeczka » czw, 05 czerwca 2014 10:42

Witam,
spotkałam się z tym samym problemem u siebie. Niestety sama nie potrafię go rozwiązać. Czy jest ktoś w stanie nam pomóc?
Awatar użytkownika
Monika
 
Posty: 477
Rejestracja: pt, 16 listopada 2007 8:24
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: Monika » czw, 05 czerwca 2014 15:48

Proszę pobrać aktualizacje programu. W maju BZWBK zmieniał format .
dadin
Posty: 3
Rejestracja: pt, 02 maja 2014 14:21
Lokalizacja: Nakło

Post autor: dadin » pn, 01 grudnia 2014 20:40

Witam,

Problem powtarza się co miesiąc od tamtego czasu.

Nie dotyczy to tylko importu przelewów do WBK na rachunek pracownika w banku PKO ale także Milenium.

Przy wpisaniu w R2płatnik podczas eksportu do systemu bankowego numeru wersji: 3220106 na stronie WBK przy imporcie przelewów wyskakuje błąd: Typ przelewu - nieprawidłowa wartość

jak wpiszę numer wersji: 4120414 wyskakuje błąd na stronie WBK: Dane adresowe odbiorcy - niedozwolone znaki

w obu przypadkach są to przelewy w jednej paczce dla dwóch różnych osób do różnych banków

GDZIEŚ jest BŁĄD w programie R2płatnik, który zaczął się po zmianach numeru wersji przez bank ( kiedyś aby wysłać wynagrodzenie do PKO wystarczyło wpisać starszy numer wersji. teraz nawet i to nie pomaga)

Przelew do ZUS numer wersji 4120414 przechodzi bez problemu.
Przelew do Urzędu Skarbowego numer wersji 4120414 błąd: Nieprawidłowa kwota jak wpiszę numer wersji 3220106 błąd: Dane adresowe odbiorcy - niedozwolone znaki

Miesiąc temu miałem tylko problem z eksportem wynagrodzenia do PKO
radziłem sobie wpisując starszy numer wersji

Na dzień dzisiejszy mogę wysłać tylko przelewy do ZUS

Czy możecie coś zrobić z tym problemem?
Zbliżają się terminy płatności a program nie działa prawidłowo.

ODPOWIEDZ