Premia do umowy o dzieło - jak doliczyć?

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2płatnik, R2płatnikPRO, R2płatnikSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
Lilienne
Posty: 1
Rejestracja: czw, 31 lipca 2014 13:39

Premia do umowy o dzieło - jak doliczyć?

Post autor: Lilienne » czw, 31 lipca 2014 13:48

Witam,
muszę doliczyć pracownikowi zatrudnionemu na umowę o dzieło premię, niestety nie mogę znaleźć takiej opcji w programie (jedna umowa o dzieło, czas trwania umowy: 3 miesiące, płatność rozbita na trzy raty, premia dodana do drugiego miesiąca pracy).

Próbowałam zrobić to dodając dodatkowe zatrudnienie i niby wszystko się zgadza ale program od dodatkowych 600 zł nalicza też koszty uzyskania przychodu a powinien tylko "wciągnąć" tą kwotę do podstawy opodatkowania w związku z tym podatek wychodzi o około 20 zł za niski...

Na papierze jestem w stanie to sobie obliczyć i choć różnice niby są niewielkie to chciałabym mieć pewność, że wszystkie wyliczenia będą poprawne także w systemie.
Awatar użytkownika
Monika
 
Posty: 477
Rejestracja: pt, 16 listopada 2007 8:24
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: Monika » pt, 01 sierpnia 2014 8:13

Do definicji listy płac Umowy zlecenia należy dodać pole systemowe Premia od umowy-zlecenia .
ODPOWIEDZ