Wprowadzanie urlopu macierzyńskiego wstecz

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2płatnik, R2płatnikPRO, R2płatnikSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
divine
Posty: 4
Rejestracja: pt, 30 stycznia 2015 15:47

Wprowadzanie urlopu macierzyńskiego wstecz

Post autor: divine » pt, 30 stycznia 2015 15:51

Witam,
ponieważ dopiero od niedawna użytkuję program, uzupełniam kartę zasiłkową pracownicy wstecz - niestety w żaden sposób nie udaje mi się wprowadzić okresu urlopu macierzyńskiego, który zakończył się - co chwilę pojawia się jakiś komunikat, a to że brakuje serii i nr zwolnienia lekarskiego (choć na rozwijanej liście wybieram pozycję "Urlop macierzyński"), a to że urlop jest na przełomie miesiąca lub roku (tak jest w istocie, ale jak to wpisać, by system zaakceptował mój wpis?).
krzypo
Posty: 26
Rejestracja: wt, 24 marca 2009 11:47

urlop macierzyński

Post autor: krzypo » wt, 03 lutego 2015 13:33

a magiczna ikonka MA+ nie działa na karcie zasiłkowej? Tak czy owak można wprowadzić wpis bez numerów, a komunikat o przełomie miesiąca powoduje rozbicie wpisu... trzeba tylko zatwierdzić
divine
Posty: 4
Rejestracja: pt, 30 stycznia 2015 15:47

Re: urlop macierzyński

Post autor: divine » czw, 05 lutego 2015 16:53

krzypo pisze:a magiczna ikonka MA+ nie działa na karcie zasiłkowej?

Nie, nie działa :-(


Tak czy owak można wprowadzić wpis bez numerów, a komunikat o przełomie miesiąca powoduje rozbicie wpisu... trzeba tylko zatwierdzić


Tak, zrobiłam, pomogło :D
ODPOWIEDZ