STUKTURA BAZY DANYCH

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2płatnik, R2płatnikPRO, R2płatnikSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
daniosowa
Posty: 3
Rejestracja: czw, 07 maja 2015 14:50

STUKTURA BAZY DANYCH

Post autor: daniosowa » czw, 07 maja 2015 14:56

Witam
czy jest dostępna gdzieś struktura bazy danych do programu R2Płatnik???
Dostałem zadanie migracji danych z innego Oprogramowania do R2Płatnika dlatego opis struktury byłby dla mnie bardzo pomocny. Jeśli takiego opisu Państwo nie posiadacie. To czy możecie mi Państwo podpowiedzieć w której tabeli zapisują Państwo elementy wynagrodzenia takie jak potrącenia wynagrodzenie zasadnicze oraz wynagrodzenie nominalne i nadgodziny.
Z góry dziękuje za odpowiedź.
Awatar użytkownika
Dawid
 
Posty: 75
Rejestracja: czw, 09 sierpnia 2012 9:37
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: Dawid » czw, 07 maja 2015 15:32

Witam,

w instrukcji obsługi R2płatnika w sekcji dotyczącej instrukcji administratora znajdują się załączniki, w których jest m.in. struktura danych osobowych, pomocna może być również lista modułów danych i tabel wraz z opisami. Instrukcję w programie można wywołać pod klawiszem F1 lub w zakładce Pomoc.
daniosowa
Posty: 3
Rejestracja: czw, 07 maja 2015 14:50

Post autor: daniosowa » pt, 08 maja 2015 9:12

A czy jest mi Pan w stanie powiedzieć chociaż bo w przykładowej bazie państwa programu Jaką dostałem od klienta w elementach wypłaty jest taka pozycja jak inne potrącenia. czy jest mi Pan w stanie powiedzieć czy to jest wyliczany element czy gdzieś w bazie się znajduje bo w ewidencji potrąceń to się nie znajduje??? Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.
Awatar użytkownika
NA
 
Posty: 567
Rejestracja: wt, 17 sierpnia 2010 9:57
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: NA » pt, 08 maja 2015 11:53

Inne potrącenia to standardowy składnik, którego wartość wpisuje się bezpośrednio na liście płac i nie jest jego wartość pobierana z osobnej ewidencji. Tabela, w której znajdują się wartości składników z pozycji list płac nazywa się POZLSKL. Wartości pól systemowych znajdują się w tabeli POZLSYS. Oczywiście pozostaje kwestia odniesień do innych tabel, ale to już bardziej złożone zagadnienie.
daniosowa
Posty: 3
Rejestracja: czw, 07 maja 2015 14:50

Post autor: daniosowa » pn, 11 maja 2015 8:17

Super bardzo dziękuje za informacje
ODPOWIEDZ