sierpień - program źle oblicza stawkę godzinową

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2płatnik, R2płatnikPRO, R2płatnikSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
magda_
Posty: 283
Rejestracja: pt, 05 kwietnia 2013 14:58

sierpień - program źle oblicza stawkę godzinową

Post autor: magda_ » śr, 05 sierpnia 2015 9:57

program źle oblicza stawkę godzinową w miesiącu w którym trzeba oddać dzień wolny za sobotę

zgłaszałam ten problem do serwisu i wiem że nie jestem jedyną osobą która ma źle wyliczane stawki godzinowe

w zasadzie w tamtym roku gdy oddawaliśmy dzień za święto w sobotę
musiałam ręcznie korygować wartość stawki godzinowej jeśli jakieś wyliczenia zależą od wartości stawki.
Teraz również pomimo wielu aktualizacji występuje ten sam problem

mam wpisany dzień wolny w kalendarzu głównym 160, u pracownika również jest odpowiednia ilość godzin 160 , a pomimo stawka godzinowa wyliczona z pensji zasadniczej podzielona na 168 a powinno być 160
Awatar użytkownika
NA
 
Posty: 567
Rejestracja: wt, 17 sierpnia 2010 9:57
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Re: sierpień - program źle oblicza stawkę godzinową

Post autor: NA » pn, 17 sierpnia 2015 12:01

Chodzi o standardowy składnik programu czy indywidualnie definiowany? Definicja składnika określa sposób jego wyliczania, a więc i to, do jakich godzin się on odwołuje. Dedukuję, że w definicji jest coś innego niż godz(0,1). Ponieważ zagadnienie wymaga doprecyzowania, proponuję skontaktować się w tej sprawie z serwisem telefonicznie.
magda_
Posty: 283
Rejestracja: pt, 05 kwietnia 2013 14:58

Post autor: magda_ » czw, 27 sierpnia 2015 11:18

Dzwoniłam do serwisu
w związku z tym że mam również równoważny system czasu pracy muszę mieć przy godzinach nadliczbowych ustawione wartości na 0,7

Może komuś przyda się ta informacja
ODPOWIEDZ