średnia godzin ekwiwalentu za urlop a średnia godzin urlopu

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2płatnik, R2płatnikPRO, R2płatnikSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
Kasia
Posty: 35
Rejestracja: śr, 25 marca 2015 15:45

średnia godzin ekwiwalentu za urlop a średnia godzin urlopu

Post autor: Kasia » wt, 20 października 2015 12:54

Witam
Mam taki problem i nie wiem już czy to ja źle liczę czy program.
Chodzi dokładnie o to, że program do wyliczenia średniej godzin ekwiwalentu za urlop bierze godziny przepracowane z 3 miesięcy (DP3M) poprzedzających wypłatę ekwiwalentu nie zaliczając nadgodzin, a do średniej godzin urlopu wypoczynkowego (z tych samych 3 miesięcy) bierze godziny przepracowane łącznie z nadgodzinami (DP3M). Czy do obliczenia ekwiwalentu nie powinien również uwzględnić nadgodzin, zwłaszcza, że kwotę wypłaconą za te nadgodziny bierze pod uwagę (w sumie składników zmiennych z 3 miesięcy). Czy to ja źle rozumuję czy mam coś źle ustawione w programie? Jeśli jest coś źle to co to może być?
Będę wdzięczna za pomoc :)
Awatar użytkownika
TomekK
 
Posty: 293
Rejestracja: pt, 01 kwietnia 2005 9:45
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: TomekK » śr, 21 października 2015 9:57

Witam , proszę sprawdzić czy w Ustawienia -Ustawienia płacowe-Przeliczanie zaznaczona opcja Uwzględnij w średniej do ekwiwalentu wszystkie dni lub godziny pracy. Następnym krokiem jest przeliczenie listy z tym ekwiwalentem.
Pozdrawiam
Kasia
Posty: 35
Rejestracja: śr, 25 marca 2015 15:45

Post autor: Kasia » śr, 21 października 2015 10:05

Witam
Sprawdziłam jest zaznaczone. Odhaczyłam i zaznaczyłam jeszcze raz, przeliczyłam listę i nadal jest to samo.
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ