karta urlopowa

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2płatnik, R2płatnikPRO, R2płatnikSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
ania82
Posty: 3
Rejestracja: śr, 21 października 2015 13:32

karta urlopowa

Post autor: ania82 » śr, 21 października 2015 13:38

Witam!!! Mam pytanie: czy w karcie urlopowej dla osoby niepełnosprawnej zawsze będzie pokazywało np. 6D 5G czy to kwestia ustawienia bo kalendarz główny pokazuje tylko ilość dni bez godzin
ania82
Posty: 3
Rejestracja: śr, 21 października 2015 13:32

Post autor: ania82 » śr, 21 października 2015 14:38

zmieniłam klikając w limity urlopu
Awatar użytkownika
bs
 
Posty: 248
Rejestracja: pn, 22 grudnia 2008 15:00

Post autor: bs » śr, 21 października 2015 15:57

Niepełnosprawny powinien mieć osobny kalendarz utworzony z czasem pracy po 7 godzin dziennie, z zaznaczoną opcją 'Wylicz ngp z etatu' oraz wpisanym 7 godz/dzień. Wtedy limit urlopu policzy np 26 dni ale 7 godzinnych.
<i>zanim zapytasz naciśnij F1</i>
ania82
Posty: 3
Rejestracja: śr, 21 października 2015 13:32

Post autor: ania82 » śr, 21 października 2015 20:20

tak było tylko przeliczał tak jak pisała np. 5 d 6g
magda_
Posty: 283
Rejestracja: pt, 05 kwietnia 2013 14:58

Post autor: magda_ » czw, 22 października 2015 14:52

Witam,
po ostatniej aktualizacji gdy chce wydrukować pracownikowi kartę urlopową tylko za 2015 rok, pomimo ustawień że widoczny jest tylko rok 2015 drukuje się karta urlopowa od początku wprowadzenia danych do programu czyli od 2012 roku.
Wcześniej było ok i miałam takie same ustawienia
Czy gdzieś jeszcze muszę zmienić ustawienia czy to do poprawy przez programistów w trakcie kolejnej aktualizacji?
Awatar użytkownika
PiotrP
Posty: 51
Rejestracja: pn, 04 listopada 2013 8:47
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: PiotrP » czw, 22 października 2015 16:06

Witam,
Czy drukuje Pani z menu Raporty-> zestawienie ewidencji->zestawienie kart urlopowych? Tam dokładnie określamy rok, którego ma tyczyć się wydruk.

Sam wydruk karty urlopowej, z poziomu tej karty pokaże nam wszystkie wpisy pracownika- od początku jego zatrudnienia.
magda_
Posty: 283
Rejestracja: pt, 05 kwietnia 2013 14:58

Post autor: magda_ » pt, 23 października 2015 8:43

Niestety nie jest prawdą to co Pan napisał.
Do tej pory zawsze drukowałam kartę urlopową z pozycji pracownika, potrzebuję dla każdego pracownika oddzielnie i do ostatniej aktualizacji wszystko było ok, mogłam sobie drukować w zależności od ustawienia dat jakie zadałam.
A teraz niestety drukuje od początku posiadania danych.
A to zestawienie o którym Pan pisze niestety nie może być podpięte pod wnioski urlopowe pracowników.
Awatar użytkownika
NA
 
Posty: 567
Rejestracja: wt, 17 sierpnia 2010 9:57
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: NA » czw, 29 października 2015 8:25

ania82 pisze:tak było tylko przeliczał tak jak pisała np. 5 d 6g
Proszę wyciągnąć w karcie urlopowej dodatkowe kolumny, które pokażą wartości w godzinach. Będzie łatwiej to wyjaśnić. Robi się to wybierając w karcie urlopowej Ctrl+F4, wybierając po lewej stronie (w okienku dostępnych) "Ilość godz.", "limit godz.", "pozostało godz." i przenosząc je pojedynczo do okienka po prawej stronie (do aktywnych). Można następnie lewym przyciskiem myszy złapać te przeciągnięte pola i przesunąć pod odpowiednio "ilość dni", "limit dni", "pozostało dni". Na końcu zatwierdzić przyciskiem OK. W ten sposób będą widoczne dodatkowe kolumny z wartościami w godzinach. Jeśli nadal będzie z tym problem, to proszę o kontakt telefoniczny z serwisem i wtedy to będzie można precyzyjniej wyjaśnić.
wanda
Posty: 67
Rejestracja: wt, 15 maja 2012 15:00

karta urlopowa

Post autor: wanda » śr, 04 listopada 2015 12:35

zgadzam się z Magdą. Po ostatniej aktualizacji nastąpiła, ta niekorzystna zmiana w sposobie drukowania karty urlopowej. Drukuje wszystkie pozycje urlopowe od początku wprowadzania danych. zupełnie niepotrzebnie. Przed aktualizacją tego nie było.
Awatar użytkownika
NA
 
Posty: 567
Rejestracja: wt, 17 sierpnia 2010 9:57
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Re: karta urlopowa

Post autor: NA » śr, 04 listopada 2015 13:25

wanda pisze:zgadzam się z Magdą. Po ostatniej aktualizacji nastąpiła, ta niekorzystna zmiana w sposobie drukowania karty urlopowej. Drukuje wszystkie pozycje urlopowe od początku wprowadzania danych. zupełnie niepotrzebnie. Przed aktualizacją tego nie było.
Najbliższa aktualizacja programu ma mieć przywrócony ten sposób wydruku karty urlopowej (z ograniczeniem do pozycji widocznych w oknie).
ODPOWIEDZ