Brak pracowników na liście

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2płatnik, R2płatnikPRO, R2płatnikSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
Sukces
Posty: 2
Rejestracja: pt, 09 października 2015 14:00

Brak pracowników na liście

Post autor: Sukces » wt, 03 listopada 2015 10:22

Dzień dobry, w jednej firmie po utworzeniu listy płac chcę dodać pracowników a lista jest pusta mimo, że są zatrudnieni pracownicy w tym okresie. Firma działa od wielu lat i wszystko zawsze było dobrze, jakieś sugestie w czym może być problem?
Andrzej
Posty: 129
Rejestracja: czw, 21 kwietnia 2005 9:42

Post autor: Andrzej » wt, 03 listopada 2015 11:07

Witam u mnie to samo nastąpiło po najnowszej aktualizacji, nie mogę nanieść pracowników na listę płac
Andrzej
Posty: 129
Rejestracja: czw, 21 kwietnia 2005 9:42

Post autor: Andrzej » wt, 03 listopada 2015 13:18

Wszystko jest już OK, po konsultacji z Działem Technicznym.
Trzeba pobrać powtórnie aktualizację nawet jeśli pisze że już jest ta wersja zainstalowana i zaktualizować ponownie program.
Po ponownym uruchomieniu przy wyborze pracowników też trzeba popatrzeć czy nie poznaczyły się filtry.
Awatar użytkownika
Renata
 
Posty: 185
Rejestracja: wt, 24 listopada 2009 15:16
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: Renata » wt, 03 listopada 2015 17:35

Dokładnie, jeśli program będzie działał w sposób opisany na wstępie, to proszę pobrać aktualizację z dnia 03.11.2015 r.

Doraźnie można też - na etapie nanoszenia pracowników na listę płac - wykasować w polach: "Od działu" oraz "Do działu" klawiszem Delete nazwy działów. Wtedy program pokaże wszystkich "schowanych" dotąd pracowników.
ODPOWIEDZ