Roznica przy wystawianiu zaswiadczenia + ekwiwalent 2016

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2płatnik, R2płatnikPRO, R2płatnikSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
SylwiaR
Posty: 10
Rejestracja: ndz, 27 grudnia 2015 12:22

Roznica przy wystawianiu zaswiadczenia + ekwiwalent 2016

Post autor: SylwiaR » pn, 04 stycznia 2016 8:24

kiedy zaznacza sie wg dochodu a kiedy wg wynagrodzen? zwykle kwota wychodzi mi ta sama ale czasem nie moge zaznaczyc wg wynagrodzen (rozumiem ze te mc co sa po wyplace to wg wynagrodzen)

Kiedy w systemie nalezy zmienic wspolczynnik? bede teraz placic za grudzen w styczniowej liscie jeszcze ekwiwalent i to chyba wg starego jeszcze wspolczynnika?
Awatar użytkownika
Monika
 
Posty: 477
Rejestracja: pt, 16 listopada 2007 8:24
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: Monika » pn, 04 stycznia 2016 10:39

Wg dochodu zaznaczamy wtedy gdy chcemy zrobić zestawienie po dacie wypłaty, wg wynagrodzeń - wtedy gdy chcemy zrobić zestawienie po miesiącach, za które płacimy.

Współczynnik ekwiwalentu wylicza się automatycznie na podstawie wprowadzonych dni wolnych w kalendarzu. Można również wprowadzić go samemu w kalendarzu na zakładce Parametry.
SylwiaR
Posty: 10
Rejestracja: ndz, 27 grudnia 2015 12:22

Post autor: SylwiaR » pn, 04 stycznia 2016 11:02

Dziekuje ale jak mi sie teraz zmieni wspolczynnik to za grudzien policzy jeszcze po staremu bo nie rozumiem?

A gdzie mozna w mc karcie pracy zmienic by wigilia byla wolna za 26 bo mi wylicza 22 dni pracy zamiast 21
Awatar użytkownika
Monika
 
Posty: 477
Rejestracja: pt, 16 listopada 2007 8:24
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: Monika » pn, 04 stycznia 2016 14:53

Standardowo program liczy współczynnik ekwiwalentu zgodnie z datą wypłaty , jeśli ma liczyć zgodnie z okresem wynagrodzenia należy ustawić to w polu systemowym Współczynnik ekw.za urlop.
W miesięcznej karcie pracy dni wolne lub pracujące zaznaczamy w Nominalnych dniach pracy .
ODPOWIEDZ