Skierowanie na badania lekarskie- okresowe

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2płatnik, R2płatnikPRO, R2płatnikSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
Fal@
Posty: 192
Rejestracja: pn, 13 lutego 2006 14:42

Skierowanie na badania lekarskie- okresowe

Post autor: Fal@ » pt, 06 grudnia 2019 12:23

Podświetlone ostatnie badanie lekarskie -> drukuj skierowanie (u mnie akurat tylko występujące)

Na skierowaniu podstawia się data poprzednio wpisanego badania. U mnie akurat 09.01.2018. nowe skierowanie jest potrzebne z datą wystawienia. Poprawiałam to ręcznie ale przez nieuwagę wydrukowałam również z taką wsteczną datą. Prośba do informatyków o zmianę. :D
Awatar użytkownika
Monika
 
Posty: 477
Rejestracja: pt, 16 listopada 2007 8:24
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Re: Skierowanie na badania lekarskie- okresowe

Post autor: Monika » pt, 06 grudnia 2019 13:22

Dziwne, w kilku sprawdzanych programach drukuje poprawnie datę skierowania. Jeśli chcemy wydrukować nowe skierowanie na badania to należy wprowadzić nową pozycję w oknie badania lekarskie z datą skierowania, a następnie wydrukować skierowanie. Na skierowaniu pojawia się data, którą wpisaliśmy. Już po badaniach pracownika w tym samym wpisie uzupełniamy dane(data badania, orzeczenie o zdolności, zalecenia itd.).
ODPOWIEDZ