Brak możliwości wydrukowania UPO

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2płatnik, R2płatnikPRO, R2płatnikSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
Kasia2206
Posty: 1
Rejestracja: śr, 27 stycznia 2021 11:21

Brak możliwości wydrukowania UPO

Post autor: Kasia2206 » czw, 28 stycznia 2021 12:22

Witam,
pierwszy raz wystąpił taki problem iż po wysłaniu deklaracji PIT-11 oraz PIT4r nie mam możliwości wydrukowania UPO status przesyłki jest 200 ale jak chcę wydrukować potwierdzenie wyskakuję błąd . Bardzo proszę o pomoc i sugestię jak rozwiązać ten problem.
Awatar użytkownika
NA
 
Posty: 567
Rejestracja: wt, 17 sierpnia 2010 9:57
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Re: Brak możliwości wydrukowania UPO

Post autor: NA » pt, 29 stycznia 2021 9:13

Trudno dokładnie stwierdzić co jest przyczyną bez możliwości wglądu do tej bazy. Kontakt telefoniczny z serwisem może by pozwolił coś więcej wyjaśnić. Jedyne co mogę zaproponować, to aby wejść na stronę MF aby tam spróbować pobrać UPO dla tych dokumentów, wysłanych z R2Płatnika (też tak można w ostateczności). Na samym dole tej strony znajduje się link do pobrania i wydrukowania formularza UPO: https://www.podatki.gov.pl/e-deklaracje/jak-pobrac-upo/ w którym należy wprowadzić numer referencyjny spisany z dziennika.
ODPOWIEDZ