R2PłatnikPro w szkole

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2płatnik, R2płatnikPRO, R2płatnikSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
Renata24
Posty: 1
Rejestracja: ndz, 10 stycznia 2021 16:25

R2PłatnikPro w szkole

Post autor: Renata24 » pt, 29 stycznia 2021 20:35

Witam, pracuje na R2Płatnik Pro w szkole i mam problem ponieważ wydaje mi się, że nie do końca jest przystosowany i chciała bym zapytać z czego to może wynikać. Jest kilka spraw np Nie posiada makiet umów dotyczących Karty Nauczyciela, zmiany warunków KN, nie mogę wpisać limitów urlopu dla nauczycieli, jeśli dodaje jakiś dodatek fajnie by było, żeby była możliwość dodania daty od do, żeby nie kontrolować terminów przy wynagrodzeniach, czas pracy do sprawozdania np GUS liczy od 40 godz tyg a nie od pensum 18 godz. I nie można tego zmienić. Jest jeszcze kilka rzeczy , które mi przeszkadzają w kadrach. I moje pytanie czy jest możliwość dopasowania do wymienionych potrzeb a może jest ktoś na forum kto pracuje w szkole na tym programie?
Awatar użytkownika
AB
 
Posty: 54
Rejestracja: pn, 18 kwietnia 2016 10:19
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Re: R2PłatnikPro w szkole

Post autor: AB » pn, 01 lutego 2021 12:51

Dzień dobry,
rozpoczynając pracę w R2 płatniku należy wybrać odpowiedni zestaw danych, w tym przypadku "definicje dla jednostek oświaty" a następnie w oknie firmy ustawiamy rodzaj jednostki jako "szkoła" - w przypadku szkoły określamy dodatkowe dane w aktualnym zatrudnieniu, umowach o pracę i parametrach naliczania.
W przypadku urlopów należy limity wprowadzać ręcznie.
Wszystkie dodatki, które mają być kontrolowane datą powinny być pobierane z danych do naliczeń lub ze składników okresowych tam będzie możliwość wprowadzania daty od/do- więcej http://www.reset2.pl/Service_pro/RPlatn ... 50300r.htm
Jeżeli jest potrzeba zdefiniowania dodatkowych ustawień zapraszam do kontaktu ze serwisem.
ODPOWIEDZ