Podświetlenie wpisu do księgi

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2fk, R2księga, R2środki, R2środkiPRO i R2środkiSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
Grażula
Posty: 77
Rejestracja: wt, 28 listopada 2006 18:00

Podświetlenie wpisu do księgi

Post autor: Grażula » pt, 29 kwietnia 2011 13:00

Czy jest w programie taka możliwość : podświetlenia pozycji w księdze, które wraz z przesuwaniem - strzałka do góry lub w dół , będzie przechodziło do kolejnej pozycji ? Mnie osobiście ułatwiłoby to przeglądanie wpisów, bo cały wpis miałabym podświetlony. Nie chodzi mi o podświetlanie konkretnego wpisu i potem odświetlanie go. Chciałaby, żeby podświetlenie było ruchome tj. podświetlenie pozycji którą kliknę lub przesunę strzałkami.
Awatar użytkownika
hadassa
 
Posty: 160
Rejestracja: wt, 04 maja 2010 10:47
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: hadassa » pt, 29 kwietnia 2011 14:30

Trzymając przycisk "shift" i dając strzałkę w górę i w dół, zaczynają się podświetlać kolejne pozycje
pama22
Posty: 2
Rejestracja: śr, 25 maja 2011 11:01
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: pama22 » śr, 25 maja 2011 11:03

u mnie to nie działa jesli nacisnę itp
Hurtownia rur i kształtek pcvWiPlast.pl PVC, PP, PE HD - http://www.adicom.com.pl
Awatar użytkownika
sławek
 
Posty: 735
Rejestracja: pn, 03 marca 2008 11:11
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: sławek » śr, 25 maja 2011 13:17

zaręczam, że kombinacja klawiszy "shift" i "up" zawsze działa i zawsze podświetla/odświetla pozycje

w przypadku gdy istnieje potrzeba dokładniejszego wyjaśnienia działania funkcji programów, zachęcamy do kontaktu telefonicznego z serwisem
tel. 71 37-71-202
ODPOWIEDZ