Brak możliwości usunięcia konta - błąd

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2fk, R2księga, R2środki, R2środkiPRO i R2środkiSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
maksimus
Posty: 159
Rejestracja: śr, 13 lipca 2011 23:32
Lokalizacja: Chełm

Brak możliwości usunięcia konta - błąd

Post autor: maksimus » wt, 28 czerwca 2016 16:05

Proszę mi podpowiedzieć w jaki sposób (jak najszybszy) odnaleźć pozycję (dokument) w fk, która/y blokuje możliwość usunięcia niepotrzebnego konta księgowego? Nadmienię, że wszystkie zapisy na tym koncie zostały usunięte. Pozostała mi tylko jedna pozycja, której nie mogę odnaleźć.

Błąd pojawiający się przy usuwaniu konta brzmi: "Tej pozycji nie da się usunąć, gdyż jest ona używana 1 raz w tabelach: - MPK.[X_IKonto] (1)".

Nie chce mi się wchodzić w każdy zapis z osobna za całym roku.
Awatar użytkownika
Inez
 
Posty: 345
Rejestracja: czw, 21 kwietnia 2005 14:23
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: Inez » śr, 29 czerwca 2016 14:08

Niekoniecznie musi chodzić o dokument. Komunikat wskazuje na powiązanie tego konta z MPK, a zatem szukałabym "blokady" w bibliotece MPK.
---------------------------------------------------------------------------------
Zapraszamy do Społeczności Symfonii.
Zachęcamy do dzielenia się wiedzą i zadawania pytań w obszarze migracji z programów linii R2firma.
Krótkie wyjaśnienie czym jest Społeczność i jak z niej korzystać.
ODPOWIEDZ