Kilka pytań r2fk, r2księga, archiwizacja

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2fk, R2księga, R2środki, R2środkiPRO i R2środkiSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
chico
Posty: 20
Rejestracja: śr, 02 października 2013 8:21
Lokalizacja: 127.0.0.1

Kilka pytań r2fk, r2księga, archiwizacja

Post autor: chico » śr, 21 września 2016 10:08

Witam,

Mam kilka pytań:
1. Czy jest szansa na dorobienie harmonogramu wykonywania archiwizacji w programach sieciowych r2księga i r2fk? Np: 03:00 robi się archiwum codziennie.
2. Jeśli mam postawione SQL'e 2005 to mogę odtworzyć dane na wyższej wersji tj. 2008, 2012?
3. Jeśli mam SQL'e 2012 to mogę na nowszych? Mowa tu o wersji MS SQL Express.

Na jednej końcówce mam problem z wydrukami: "błąd za szeroki wydruk, wydruk może mieć tylko 136 znaków”. Po wyeksportowaniu do PDF, wydruk na drukarkę idzie prawidłowo, o co chodzi?
Awatar użytkownika
karolajn
 
Posty: 19
Rejestracja: śr, 07 września 2016 10:27
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: karolajn » śr, 21 września 2016 11:53

1. Wykonywanie archiwizacji o określonej godzinie jest możliwe przez ustawienie harmonogramu zadań, możliwe tylko w wersji PRO programu, informacje dotyczące sporządzenia wykonania kolejności harmonogramu zadań zawarte są dokładnie w instrukcji obsługi do programu.
2. Dane z niższego SQL można odtworzyć na wyższym SQL, w przeciwną stronę jest to niemożliwe.
3. W przypadku pojawiającego się komunikatu "błąd za szeroki wydruk, wydruk może mieć tylko 136 znaków”, należy w przeglądzie wydruku, w oknie drukuj wszystko, w pozycji parametry odznaczyć pole „ Drukuj znakowo (na drukarce igłowej)”.
ODPOWIEDZ