przychody i koszty firmy

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2fk, R2księga, R2środki, R2środkiPRO i R2środkiSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
Ania z Brzegu

przychody i koszty firmy

Post autor: Ania z Brzegu » czw, 05 maja 2005 13:11

otrzymałam odpowiedź za co dziękuję, nie oto mi chodziło.Ja potrzebuję mieć podglad na przychody i koszty całej firmy.Jak wchodzę na 1 współwłaściciela np. na m-c maj to sa dane ale tylko tego 1 współwłaściciela czyli przychody i koszty za maj i narastajaco.Ja chcę wejść na firmę i mieć podgląd przychodów i kosztów narastająco, nie chce mi się wchodzic na księge i dać sumuj, ponieważ program sumuje tylko poszczególne kolumny,koszty firmy są w kilku kolumnach, nie bede liczyła na kalkulatorze. W starym programie TURBO FIRMA była taka obcja , nawet do wydrukowania.
Z poważaniem Ania
alex

Post autor: alex » czw, 05 maja 2005 14:57

w R2księdze jest bardzo podobnie jak w Turbo Księdze, tylko zamiast enter w danych do deklaracji klikamy w przycisk 'Dochody z działalności' - tam zobaczymy zarówno to co Pani chce, czyli przychody i koszty całej firmy oraz przychody i koszty wg udziałów
ODPOWIEDZ