przychody i koszty firmy

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2fk, R2księga, R2środki, R2środkiPRO i R2środkiSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
Ania z Brzegu

przychody i koszty firmy

Post autor: Ania z Brzegu » czw, 05 maja 2005 13:45

Faktycznie mogę zrobic sumę przychodow i rozchodów w ksiedze, ale jakby można było wejsc na współwłąściciela i mieć podgląd nie tylko na niego ale i na całą fimę to by było super. Dziekuje za pomoc.
:lol: :lol:
alex

Post autor: alex » czw, 05 maja 2005 14:52

jest właśnie taka możliwość - będąc na danych do deklaracji PIT współwłaściciela nie przechodzimy na zakładkę pozycja (gdzie widać przychody i koszty wg udziałów), tylko klikamy w ikonkę 'Dochody z działalności' (obok ikonki 'Zamknij deklarację')
Ania z Brzegu

przychody i koszty firmy

Post autor: Ania z Brzegu » śr, 25 maja 2005 12:53

wchodząc na "dochody z działalności" ukazują mi sie dochody i koszty firmy z udziałem na jednego współwłaściciela, ja chcę wejść na dochody i koszty firmy bez udziałów,
alex

Post autor: alex » pn, 30 maja 2005 11:13

tam właśnie wchodząc na zakładke Pozycja widać zarówno przychody i koszty całej firmy oraz według udziału danego współwłaściciela
ODPOWIEDZ