Problem archiwizacji danych z programu r2ksiega 3.08

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2fk, R2księga, R2środki, R2środkiPRO i R2środkiSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
Wodaprem
Posty: 4
Rejestracja: wt, 07 lutego 2017 13:44

Problem archiwizacji danych z programu r2ksiega 3.08

Post autor: Wodaprem » wt, 07 lutego 2017 13:49

Dzień dobry. Mam problem z odtworzeniem tych danych w wyższych wersjach programu. Z racji iż nikt nie aktualizował tego programu do wyższych wersji. Program zapisuje dane w formacie spx, a przy odtwarzaniu potrzebny jest plik spq. Gdy zmieniłem rozszerzenie pliku na spq, to owszem plik został utworzony ale dalej nie mogę go odtworzyć (po wybraniu pliku spq bądź spx przycisk "odtwarzanie" pozostaje niepodświetlony).
Awatar użytkownika
Inez
 
Posty: 345
Rejestracja: czw, 21 kwietnia 2005 14:23
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: Inez » wt, 07 lutego 2017 13:58

Podczas aktualizacji programu do wyższych wersji należy zastosować się do opisu "Jak aktualizować" dostępnego na naszej stronie: http://www.reset2.pl/oferta/standard/r2 ... tualizowac
---------------------------------------------------------------------------------
Zapraszamy do Społeczności Symfonii.
Zachęcamy do dzielenia się wiedzą i zadawania pytań w obszarze migracji z programów linii R2firma.
Krótkie wyjaśnienie czym jest Społeczność i jak z niej korzystać.
Wodaprem
Posty: 4
Rejestracja: wt, 07 lutego 2017 13:44

Post autor: Wodaprem » wt, 07 lutego 2017 14:04

Dziekuje, nie doczytalem ze jest tam inny tryb konwersji danych odrobine ponizej.
ODPOWIEDZ