Błąd przy zamykaniu programu R2Płatnik

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2płatnik, R2płatnikPRO, R2płatnikSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
eFKa_biuro
Posty: 3
Rejestracja: wt, 02 października 2018 8:24

Błąd przy zamykaniu programu R2Płatnik

Post autor: eFKa_biuro » wt, 02 października 2018 8:40

Przy zamykaniu programu (ale nie za każdym razem) wyskakuje mi błąd o treści
"Application Error - Exception EAccessViolation in module RPLATNIK.exe at 000562E. Access violation at address 004562E in module 'RPLATNIK.exe'. Read of address 0C165BC0."
Wymienił mi już informatyk kości w komputerze, przeinstalowałam program i dalej to samo. Błędy są tylko w tym programie. W innych spokój.
Proszę o pomoc. Co może być przyczyną ?
Awatar użytkownika
TomekL
 
Posty: 165
Rejestracja: czw, 24 sierpnia 2017 9:40
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: TomekL » czw, 04 października 2018 8:51

Dzień dobry

W takim wypadku możemy już tylko przyjąć bazę do serwisu aby przyjrzeli się jej programiści. Mam jeszcze tylko pytanie czy błąd wyskakuje jak Pani zrobi cokolwiek w programie (doda listę/pracownika etc) albo nie zrobi nic, czy nie ma tu reguły?
eFKa_biuro
Posty: 3
Rejestracja: wt, 02 października 2018 8:24

Błąd przy zamykaniu programu R2Płatnik

Post autor: eFKa_biuro » czw, 04 października 2018 9:53

Dzień dobry P. Tomaszu,

ten błąd zdaje mi zaczął się pojawiać po innym błędzie - był to błąd otwarcia tabeli, po którym po sugestii serwisu zastosowałam we właściwościach programu komendę /FORCE_NEWVER. Błąd otwarcia tabeli zniknął, ale pojawił się ten z pamięcią po zamknięciu programu. Trudno mi określić, co go wywołuje, bo mam w programie wiele firm, w których albo zatrudniam albo zwalniam ludzi.
Awatar użytkownika
TomekL
 
Posty: 165
Rejestracja: czw, 24 sierpnia 2017 9:40
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: TomekL » czw, 04 października 2018 10:17

Rozumiem Pani Ewo, ale czy nawet jak Pani tylko włączy i wyłączy program to występuje błąd AccesViolation?
eFKa_biuro
Posty: 3
Rejestracja: wt, 02 października 2018 8:24

Błąd przy zamykaniu programu R2Płatnik

Post autor: eFKa_biuro » czw, 04 października 2018 10:40

Nie, jak włączę i wyłączę to nie
Awatar użytkownika
TomekL
 
Posty: 165
Rejestracja: czw, 24 sierpnia 2017 9:40
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: TomekL » czw, 04 października 2018 11:03

Proszę w takim razie założyć sprawę serwisową ze stosowną informacją aby można było przesłać bazę danych do analizy.
ODPOWIEDZ