R2 księga

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2fk, R2księga, R2środki, R2środkiPRO i R2środkiSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
gabizak
Posty: 2
Rejestracja: pt, 11 maja 2007 19:48

R2 księga

Post autor: gabizak » pt, 11 maja 2007 19:59

Witam! od roku pracuje z programem Reset2 księga i jestem z niego zadowolona, nie muszę przepłacać w drogich biurach podatkowych, polecam wszyskim jest bardzo prosty w obsludze i zrozumiały. dziękuję twórcom tego programu za tak wspaniałą pomocną rzecz w prowadzeniu mojej działalnosci. Pozdrawiam gabizak javascript:emoticon(':lol:')
czugala
Posty: 70
Rejestracja: pt, 22 kwietnia 2005 14:27
Kontakt:

Re: R2 księga

Post autor: czugala » ndz, 13 maja 2007 15:35

gabizak pisze:Witam! od roku pracuje z programem Reset2 księga i jestem z niego zadowolona, nie muszę przepłacać w drogich biurach podatkowych
Potwierdzam program jako narzędzie jest bardo dobry - ale czy buty też sobie sama naprawiasz? W biurach nie płacisz za czynności czysto techniczne związane z wklepywaniem dokumentów i drukowaniem zestawień czy deklaracji, lecz również za wiedzę i odpowiedzialność osób prowadzących księgi.
ODPOWIEDZ