problem z uruchomieniem programu R2 Faktury

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programu R2faktury, R2fakturyPRO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programem.
manial13
Posty: 2
Rejestracja: czw, 26 listopada 2015 14:38

problem z uruchomieniem programu R2 Faktury

Post autor: manial13 » czw, 26 listopada 2015 14:43

Witam, mam problem od samego poczatku, program wykrywa serwer, chcialbym polaczyc go z istniejaca baza danych lecz caly czas mam informacje ze nie moze zalogowac na danego uzytkownika
uzytkownik ustawiony przeze mnie admin12
haslo mi znane, na serwerze dziala bez problemu, na komputerze w sieci lokalnej wyskakuje blad z zalogowaniem, po ponownym uruchomieniu programu wyskakuje mi okno
blad uruchomienia programu
access violation at address 005472cf in module 'RFAKTURY.exe' read of address 00000000

do tego podczas instalacji programu jako sam klient kiedy program pyta o utworzenie bazy danych dalem "powrot" i zamiast przekierowac mnie do pustego programu, R2 Faktury wylaczyl sie po wyskoczeniu 2 bledow ktorych nie jestem w stanie odczytac za szybko znikaja.
serwer postawiony na windows 7
klient korzysta z systemu vista

Pozdrawiam, Mateusz.
Awatar użytkownika
sławek
 
Posty: 735
Rejestracja: pn, 03 marca 2008 11:11
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: sławek » czw, 26 listopada 2015 15:04

użytkownik "admin12" to użytkownik serwera czy użytkownik programu?

jeśli chodzi o parametry połączenia z bazą danych - zwykle jest to użytkownik "sa"
jeśli pojawia się komunikat "login failed for user <admin12>"- raczej wtedy proszę skorzystać z naszych standardowych ustawień serwera

w razie pytań i wątpliwości - prosimy o kontakt telefoniczny z działem serwisu - tel. 71 37 71 202 wew. 608
manial13
Posty: 2
Rejestracja: czw, 26 listopada 2015 14:38

Post autor: manial13 » czw, 26 listopada 2015 15:11

admin12 to uzytkownik bazy danych

faktycznie na "sa"dziala oraz haslo www.RESET2.pl
teraz tylko kwestia uzytkownikow w programie do rozwiazania



__________

Usterka naprawiona
krotka solucja :
1. pobrac wersje demo ze strony producenta
2. zainstalowac program, nie wlaczac programu.
3. pobrac update ze strony producenta.
4. zainstalowac update
5. cieszyc sie dzialajacym programem :)

chcialbym dodac ze posiadam wersje pudelkowa ktora byc moze byla ze starszej partii.

Pozdrawiam, Temat do zamkniecia
ODPOWIEDZ