Przypisanie konta bankowego do kontrahenta

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programu R2faktury, R2fakturyPRO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programem.
raphicc
Posty: 105
Rejestracja: wt, 03 lutego 2015 15:47

Przypisanie konta bankowego do kontrahenta

Post autor: raphicc » ndz, 07 maja 2017 13:25

Spółka ma parę kont bankowych. Czasami zdarza się, że pewni kontrahenci przypisani musza być do konkretnego banku ze względu na np faktoring. Jednak pozostali kontrahenci powinni płacić na konto główne. Dobrze by było aby móc domyślnie przypisać do kontrahenta konkretne konto bankowe. Wiem, że to można robić przypisując już na fakturze konto bankowe do faktury. Jednak jest to czasochłonne i wymaga uwago i pamiętania o kontach przy wystawianiu faktur. Dlatego dobrze by było wprowadzić taką zmianę. Inną alternatywą byłoby gdyby można było do formy płatności móc przypisać nr konta bankowego które drukuje się na fakturze.
opron
Posty: 1
Rejestracja: pn, 08 maja 2017 10:19
Lokalizacja: http://jamamfirme.pl/obowiazek-zlozenia ... ego-do-krs księgowa Wałbrzych
Kontakt:

Post autor: opron » pn, 08 maja 2017 10:20

O! Dokładnie. Zawsze mi to zabierało tyle czasu. Jeśli udałoby się to ułatwić jestem jak najbardziej ZA :)
Awatar użytkownika
karolajn
 
Posty: 19
Rejestracja: śr, 07 września 2016 10:27
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: karolajn » pn, 08 maja 2017 14:47

Interesująca propozycja.
Przekazujemy sugestię do naszego Działu Rozwoju Oprogramowania.
O ewentualnych postępach będziemy informować, również proponuję rozwiązanie stworzenie własnej makiety dokumentu ze stałym numerem konta bankowego, makietę tego dokumentu przypisać bezpośrednio przy kontrahencie.
ODPOWIEDZ