Zakup krajowy- zestawienie wg opisu do wpisania

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2fk, R2księga, R2środki, R2środkiPRO i R2środkiSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
Fal@
Posty: 192
Rejestracja: pn, 13 lutego 2006 14:42

Zakup krajowy- zestawienie wg opisu do wpisania

Post autor: Fal@ » śr, 17 maja 2017 11:00

witam
w KPiR wpisuję pozycję: zakup krajowy, uzupełniam pozostałe dane. pierwsza linijka: Opis zdarzenia gospodarczego uzupełnia się automatycznie przypisana do kontrahenta- zakup towarów handlowych. W drugiej pozycji uzupełniam już ręcznie opis komu z usługą sprzedam (OSOBA X) te towary handlowe. Tych pozycji mam kilka. (zakupy od różnych kontrahentów).
Jak przygotować wydruk zestawienia tych faktur?

Lub jak poprawnie wprowadzić takie pozycje abym mogła, potem wydrukować takie wpisy np z dwóch lat.


Lub przykładowo: z jednego CPN kupuję paliwo do różnych samochodów, - opis pozostałe wydatki olej napędowy- (potem uzupełniam ręcznie numer rej.) jak poprawnie wpisać pozycje, aby podejrzeć zestawienie takich zakupów przyporządkowane do nr. rej auta
Awatar użytkownika
Elzbam
 
Posty: 141
Rejestracja: pn, 15 lipca 2013 11:17
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: Elzbam » śr, 17 maja 2017 16:26

Proponuję do tego celu wykorzystać Kontrakty, które można przypiąć dla każdej pozycji np. na fakturze CPN nr rejestracyjne. Kontrakty definiuje się w Okna/ Biblioteki/ Kontrakty. W oknie księgi dostępne są wydruki z podziałem na kontrakty.
Fal@
Posty: 192
Rejestracja: pn, 13 lutego 2006 14:42

Post autor: Fal@ » wt, 23 maja 2017 9:34

dziękuję za pomoc
testuję wpisy,
chyba przyda się wydruk:
KONTRAKTY Z PODZIAŁEM NA KOLUMNY
który drukuje się w zestawieniu rocznym
Pozdrawiam Fal@
ODPOWIEDZ