Księgowanie dokumentów magazynowych

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programu R2faktury, R2fakturyPRO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programem.
Johny
Posty: 52
Rejestracja: pt, 21 lipca 2017 18:39

Księgowanie dokumentów magazynowych

Post autor: Johny » wt, 26 września 2017 14:42

Przed chwilą dowiedziałem się, że dokumenty magazynowe (PZ,WZ, MM) rejestrowane w r2faktura należy RĘCZNIE zadekretować w systemie r2fk (księga handlowa). Przyznaję, że w okresie testowym nie sprawdzałem księgowania faktur sprzedaży z magazynu (sprawdzałem sprzedaż usług). Jednak możliwość eksportu do księgowości dokumentów magazynowych była dla mnie tak oczywista, jak to, że samochód ma bieg wsteczny i nie trzeba tego sprawdzać.
Czy w najbliższej przyszłości będzie wprowadzona taka funkcjonalność?
Awatar użytkownika
sławek
 
Posty: 735
Rejestracja: pn, 03 marca 2008 11:11
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: sławek » wt, 26 września 2017 15:03

Zgodnie z opisem programu R2faktury dostępnym na naszej stronie program R2faktury pozwala na "automatyczny eksport faktur sprzedaży oraz zakupu (PZ), a także raportów kasowych i bankowych".
W obecnej chwili zapewniamy wyżej opisane funkcjonalności oraz możliwość eksportu dokumentów RW (rozchód wewnętrzny). Eksport dokumentów WZ zapisany mamy w dalszych planach rozwojowych programu (prosimy dopytywać nie wcześniej niż w przyszłym roku).
AndrzejN
Posty: 21
Rejestracja: czw, 14 września 2017 21:59

Post autor: AndrzejN » wt, 03 października 2017 21:18

Nie UŻYWAM magazynu. Ale przy przeglądaniu specyfikacji i instrukcji (podstawowe operacje) nie dowiedziałem się, że Reset nie eksportuje poleceń księgowania do systemu FK.
Ostatnio zmieniony pt, 09 lutego 2018 17:19 przez AndrzejN, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
sławek
 
Posty: 735
Rejestracja: pn, 03 marca 2008 11:11
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: sławek » śr, 04 października 2017 15:26

Jakkolwiek obrazowe by nie były Pana albo Pana :wink: porównania, to nie zmieni faktu, że zapewniamy w ramach importu te opcje, które opisałem we wcześniejszym poście.

Dodatkowo, również z systemów zewnętrznych, dostępny jest import poleceń księgowania zgodnych ze specyfikacją dostępną w instrukcji obsługi w menu Załączniki - Specyfikacja importu dekretów z R2płatnik.
ODPOWIEDZ