Termin BHP

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2płatnik, R2płatnikPRO, R2płatnikSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
MonikaDz
Posty: 2
Rejestracja: czw, 25 lutego 2016 14:50

Termin BHP

Post autor: MonikaDz » pt, 26 lutego 2016 8:52

Gdzie w programie można ustawić terminy szkoleń BHP. Przy wprowadzaniu szkolenia program automatycznie podaje mi datę terminu kolejnego szkolenia +5 lat, a powinno być +3 lata. Można to oczywiście samemu korygować, ale chciałabym, aby automatycznie była ta data dodawana
Awatar użytkownika
bs
 
Posty: 248
Rejestracja: pn, 22 grudnia 2008 15:00

Post autor: bs » pn, 29 lutego 2016 9:48

Ustawia się to w stanowisku przyporządkowanym do pracownika poprzez umowę o pracę - wybiera się na zakładce BHP Częstotliwość szkoleń BHP
Do tej biblioteki można się dostać przez Umowy o pracę jak i przez Menu Okna - Stanowiska
KrukJarek
Posty: 3
Rejestracja: wt, 29 września 2015 8:22

Post autor: KrukJarek » czw, 28 kwietnia 2016 6:42

Bardzo dziękuję. Także nie wiedziałem gdzie to się ustawia.
Domik
Posty: 1
Rejestracja: czw, 21 grudnia 2017 8:57

Post autor: Domik » czw, 21 grudnia 2017 8:59

Według mnie lepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z pomocy doświadczonej firmy zajmującej się szkoleniami z zakresu bhp. Na stronie http://bhpgroup.pl/ można znaleźć informacje o takiej firmie, z której sam korzystam.
Awatar użytkownika
NA
 
Posty: 567
Rejestracja: wt, 17 sierpnia 2010 9:57
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: NA » czw, 21 grudnia 2017 12:58

Domik pisze:Według mnie lepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z pomocy doświadczonej firmy zajmującej się szkoleniami z zakresu bhp. Na stronie http://bhpgroup.pl/ można znaleźć informacje o takiej firmie, z której sam korzystam.
Nawet jeśli skorzysta się z pomocy takiej "doświadczonej" firmy, to przecież w programie kadrowo płacowym każdy by raczej wolał mieć informację o szkoleniach BHP i ich terminach dla swoich pracowników. Odnoszę wrażenie, że post, na który odpisuję, został wprowadzony jedynie w celu uzyskania korzyści w postaci opublikowania linka do innej strony i nie stanowi on wartości dla użytkowników tego forum. R2Płatnik podpowiada odpowiedni do zajmowanego stanowiska termin szkolenia BHP i na bieżąco kontroluje terminy aby odpowiednio wcześniej poinformować o tym fakcie operatora.
ODPOWIEDZ