odbiór soboty w drugim miesiacu okresu rozliczeniowego

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2płatnik, R2płatnikPRO, R2płatnikSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
wawilka
Posty: 52
Rejestracja: pt, 27 stycznia 2012 15:30

odbiór soboty w drugim miesiacu okresu rozliczeniowego

Post autor: wawilka » czw, 28 grudnia 2017 12:34

Witam,

W firmie jest 4 miesieczny okres rozliczeniowy. W parametrach mam ustawiony okres rozliczeniowy-4, rozpoczyna sie od stycznia. W listopadzie pracownik pracował w jedna sobote. Ten dzien odebrał w grudniu. w listoapdzie wpisałam ze pracowal w sobote, jednak nie moge wpisac w grudniu ze odebral danego dnia dzien wolny za sobote sz listopada. Czy sie nie da w ten sposób?
Awatar użytkownika
NA
 
Posty: 567
Rejestracja: wt, 17 sierpnia 2010 9:57
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Re: odbiór soboty w drugim miesiacu okresu rozliczeniowego

Post autor: NA » czw, 28 grudnia 2017 15:32

W miesięcznej karcie pracy, w linijce "Dni pracy", na dniu który ma być wolny za sobotę, dwuklik LPM, wybieramy:
- w przypadku rozszerzonej karty pracy: "dni wolne/oddaj dzień wolny za..." i wybieramy datę przepracowanej soboty, za którą dajemy ten dzień w grudniu
-w przypadku zwykłej karty pracy: "dni wolne".
wawilka
Posty: 52
Rejestracja: pt, 27 stycznia 2012 15:30

Post autor: wawilka » czw, 28 grudnia 2017 17:11

własnie tak robie, ale jesli w listopadzie jest praca w sobote, a w grudniu odbiera (z racji 4 miesiecznego okresu roliczeniowego)to w grudniu oddaj dzien wolny za... mam nieaktywne. Aktywna jest ta opcja, jesli pracownik w tym samym miesiacu odbiera dzien za przepracowana sobote, w tym samym miesiacu.
Mam ustawiony okres roliczeniowy 4 miesieczny, ale za nic nie moge zaznaczyc odbior dnia wolnego za poprzedni miesiac w tym samym okresie rozliczeniowym. Posuadam R2Płatnik PRO
Awatar użytkownika
NA
 
Posty: 567
Rejestracja: wt, 17 sierpnia 2010 9:57
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: NA » pt, 29 grudnia 2017 8:56

wawilka pisze:własnie tak robie, ale jesli w listopadzie jest praca w sobote, a w grudniu odbiera (z racji 4 miesiecznego okresu roliczeniowego)to w grudniu oddaj dzien wolny za... mam nieaktywne. Aktywna jest ta opcja, jesli pracownik w tym samym miesiacu odbiera dzien za przepracowana sobote, w tym samym miesiacu.
Mam ustawiony okres roliczeniowy 4 miesieczny, ale za nic nie moge zaznaczyc odbior dnia wolnego za poprzedni miesiac w tym samym okresie rozliczeniowym. Posuadam R2Płatnik PRO
Proszę sprawdzić czy program jest zaktualizowany oraz czy po włączeniu ikonką w miesięcznej karcie pracy "pokaż okres rozliczeniowy" program widzi u tej osoby rzeczywiście taki okres rozliczeniowy czy inny. Jeśli nadal będzie z tym problem, to łatwiej będzie to wyjaśnić kontaktując się telefonicznie z serwisem R2Płatnika.
ODPOWIEDZ