Ekwiwalent za urlop

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2płatnik, R2płatnikPRO, R2płatnikSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
polunio
Posty: 43
Rejestracja: wt, 03 stycznia 2017 18:39

Ekwiwalent za urlop

Post autor: polunio » śr, 06 czerwca 2018 10:24

Mam problem z naliczeniem ekwiwalentu. W karcie urlopowej wprowadziłam ekwiwalent za urlop według instrukcji. Wprowadziłam listę płac ekwiwalent za urlop. Program nie przelicza. Pokazuje się tylko informacja, że wypadają miesiące z podstawy urlopu (tych miesięcy jest 15 bo pracownik był na zwolnieniu potem na świadczeniu rehabilitacyjnym).i na tym koniec. Nic nie liczy. Sprawdziłam w kalendarzu jest dobry współczynnik ekwiwalentu. Co mogę jeszcze zrobić?
Awatar użytkownika
michalS
 
Posty: 127
Rejestracja: śr, 05 lipca 2017 8:03
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: michalS » śr, 06 czerwca 2018 11:47

Czy na pozycji listy płac na przeglądzie danych wyświetla się wartość przy polach godziny ekwiw. za urlop oraz śr.godz .ekwiw za urlop. ? Jeżeli żaden miesiąc nie ma przepracowanego chociaż jednego dnia - ekwiwalent nie wyliczy się.
polunio
Posty: 43
Rejestracja: wt, 03 stycznia 2017 18:39

Post autor: polunio » śr, 06 czerwca 2018 11:50

Nic nie wyświetla się, próbowałam wpisać ręcznie ale nie da się. I co z tym zrobić?
Awatar użytkownika
michalS
 
Posty: 127
Rejestracja: śr, 05 lipca 2017 8:03
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: michalS » śr, 06 czerwca 2018 12:06

Przy polu ekwiwalent za urlop wypoczynkowy jest możliwość włączenie wartości wyliczonej i wpisania kwoty ręcznie. Opcja dostępna pod prawym przyciskiem myszy.
polunio
Posty: 43
Rejestracja: wt, 03 stycznia 2017 18:39

Post autor: polunio » śr, 06 czerwca 2018 12:11

ok, a ja próbowałam wpisać ilość godzin. Dzięki bardzo
ODPOWIEDZ