urlop po L4

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2płatnik, R2płatnikPRO, R2płatnikSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
wilku
Posty: 26
Rejestracja: czw, 20 października 2016 13:27

urlop po L4

Post autor: wilku » wt, 05 czerwca 2018 8:23

mam problem z naliczeniem wypłaty za urlop po kilku miesięcznym zwolnieniu lekarskim. urlop jest od około połowy miesiąca
i zamiast naliczyć mi około 1200 zł to nalicza mi tylko 95 zł co może być przyczyną ze tak się dzieje ?
Awatar użytkownika
NA
 
Posty: 567
Rejestracja: wt, 17 sierpnia 2010 9:57
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Re: urlop po L4

Post autor: NA » wt, 05 czerwca 2018 12:06

wilku pisze:mam problem z naliczeniem wypłaty za urlop po kilku miesięcznym zwolnieniu lekarskim. urlop jest od około połowy miesiąca
i zamiast naliczyć mi około 1200 zł to nalicza mi tylko 95 zł co może być przyczyną ze tak się dzieje ?
A czy przy przeliczaniu pozycji listy nie ma komunikatu o tym, żeby zaznaczyć "nie pomniejszaj składników na kolejnej liście" na zwolnieniach z poprzednich miesięcy, dla których nie robiono wcześniej list wynagrodzeń podstawowych? Po ponownym przeliczeniu listy płac przyciskiem "przelicz" można kliknąć dwukrotnie na niebieską literkę "i" znajdującą się przy wartości wyliczonej składnika. Tam jest objaśnienie ile w sumie dni np. z karty zasiłkowej jest uwzględnianych i skąd taka, a nie inna wartość pomniejszenia. Można także sprawdzić na wpisach w karcie zasiłkowej w zakładce "wypłata zasiłku" jaki jest numer listy, na której pomniejszone zostało wynagrodzenie. Podejrzewam, że zwolnienia z poprzednich miesięcy będą miały także numer tej listy bieżącej.
wilku
Posty: 26
Rejestracja: czw, 20 października 2016 13:27

Post autor: wilku » śr, 06 czerwca 2018 7:34

tak to wyskakuje
czyli w karcie zasiłkowej zaznaczyć "nie pomniejszaj składników na kolejnej liście" i będzie dobrze ?
Awatar użytkownika
TomekK
 
Posty: 293
Rejestracja: pt, 01 kwietnia 2005 9:45
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: TomekK » pn, 18 czerwca 2018 15:52

W karcie zasiłkowej na zwolnieniach które dotyczą poprzednich okresów wynagrodzeń proszę zaznaczyć "Nie pomniejszaj składników na kolejnej liście".
ODPOWIEDZ