wyrówanie wynagrodzenia chorobowego

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2płatnik, R2płatnikPRO, R2płatnikSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
jolantan
Posty: 28
Rejestracja: pt, 05 października 2012 11:39

wyrówanie wynagrodzenia chorobowego

Post autor: jolantan » pt, 29 czerwca 2018 10:21

Witam,

W maju pracownik była na chorobowym, w czerwcu wyplacono wyrownanie do wynagrodzenia za nadgodziny od 1-4.2018 roku. Chciałam naliczyc wyrowanie wynagrodzenia chorobowego, ale program mi nie uwzglednia wyrownanych nadgodzin. Czy cos trzeba zrobic specjlanego? Robie anulacje poprze4dniego zwolnienia i naliczam na nowo, ale mimo to nie jest to wyrownywane.
Awatar użytkownika
KrystianSz
 
Posty: 111
Rejestracja: wt, 28 listopada 2017 14:33
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Re: wyrówanie wynagrodzenia chorobowego

Post autor: KrystianSz » pt, 29 czerwca 2018 10:54

jolantan pisze:Witam,

W maju pracownik była na chorobowym, w czerwcu wyplacono wyrownanie do wynagrodzenia za nadgodziny od 1-4.2018 roku. Chciałam naliczyc wyrowanie wynagrodzenia chorobowego, ale program mi nie uwzglednia wyrownanych nadgodzin. Czy cos trzeba zrobic specjlanego? Robie anulacje poprze4dniego zwolnienia i naliczam na nowo, ale mimo to nie jest to wyrownywane.
Aby program prawidłowo naliczył wyrównanie/korektę chorobowego należy w karcie chorobowej kliknąć na złe chorobowe prawym przyciskiem myszki i wybrać opcję "zmiana rodzaju nieobecności" (jeżeli kwota chorobowego wynika ze złego rodzaju nieobecności), przed tą operacją proszę odanulować zwolnienie i usunąć wpis dodany przez panią.

Jeśli chcemy poprawiać kwotę chorobowego z powodu źle naliczonej podstawy to tworzymy nowy wpis w karcie zasiłkowej, zaznaczamy opcję "korekta do zwolnienia" i wybieramy poprawiany wpis.

Proszę pamiętać że nie robimy więcej niż jednej korekty/wyrównania do listy.
jolantan
Posty: 28
Rejestracja: pt, 05 października 2012 11:39

Post autor: jolantan » pt, 29 czerwca 2018 11:25

dziękuje, udało sie. Tylko jeszcze jeden problem wypadl miedzy czsie. Pracownik owy w maju byl na chorobowym i na urlopie. Wyrownanie nadgodzin w czerwcu, wiec takze powinnam zrobic wyrownanie wynagrodzenia urlopowego, czy to tez da sie jakos poprawic w programie przy korekcie? Jak zrobiłam korekte listy plac, to skorygowalo tylko chorobowe. Nie skorygowalo sie wynagrodzenie urlopowe, pewnie program nie widzi ze za poprzednie 3 miesiace zostalo wyplacone wyrownanie w czerwcu.
ODPOWIEDZ