Moduł WWW R2płatnikPro

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2płatnik, R2płatnikPRO, R2płatnikSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
rudi102
Posty: 17
Rejestracja: wt, 06 marca 2012 15:18

Moduł WWW R2płatnikPro

Post autor: rudi102 » wt, 01 października 2013 14:51

Moduł WWW R2Platnik
Z tego co mi wiadomo "Moduł WWW" działa na Apache. I tu mam pytanie:
1. Czy Apache może być zainstalowany na innym komputerze niż Baza danych i aplikacja R2płatnikPro?

Jeżeli Apache może być na innym komputerze, to jeżeli jest to możliwe prosiłbym o instrukcję jak wówczas sparametryzować Moduł WWW.

Z góry dziękuję
Awatar użytkownika
TomekK
 
Posty: 293
Rejestracja: pt, 01 kwietnia 2005 9:45
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: TomekK » wt, 01 października 2013 15:26

W pomocy kontekstowej F1 w dziale Udostępnianie przez internet znajdziesz opis konfiguracji. Sam przy instalacjach zaglądam do instrukcji i dzięki czemu nie miałem większych problemów.
jadmar
Posty: 6
Rejestracja: pt, 03 marca 2017 10:01

Post autor: jadmar » pt, 29 czerwca 2018 10:17

Dzień dobry.

Czy da się po stronie serwera zrobić aktualizację pól: login, hasło i udostępnianie www, dla pracowników danej firmy? Ja próbuję aktualizować tabelę PRACOWNK pola: Login, Password, Shared i niestety nie mogę zalogować się przez www. Dostaję komunikat, że nieprawidłowe hasło lub login. Hasło wpisuję do tabeli zahaszowane.

Dzięki za odpowiedź
Awatar użytkownika
KrystianSz
 
Posty: 111
Rejestracja: wt, 28 listopada 2017 14:33
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: KrystianSz » pt, 29 czerwca 2018 10:44

jadmar pisze:Dzień dobry.

Czy da się po stronie serwera zrobić aktualizację pól: login, hasło i udostępnianie www, dla pracowników danej firmy? Ja próbuję aktualizować tabelę PRACOWNK pola: Login, Password, Shared i niestety nie mogę zalogować się przez www. Dostaję komunikat, że nieprawidłowe hasło lub login. Hasło wpisuję do tabeli zahaszowane.

Dzięki za odpowiedź
Proszę uzupełnić te dane przez R2Płatnika, ponieważ hasła w bazie są szyfrowane po wpisaniu w programie.
Db
Posty: 39
Rejestracja: śr, 10 sierpnia 2011 7:01

Post autor: Db » pt, 30 listopada 2018 15:07

Witam,
czy jest możliwość dodania do wglądu pracownikom w module www okienka "urząd skarbowy"?
Chcielibyśmy, aby pracownicy mogli zweryfikować wprowadzony w systemie urząd skarbowy.
Awatar użytkownika
michalS
 
Posty: 127
Rejestracja: śr, 05 lipca 2017 8:03
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: michalS » pt, 30 listopada 2018 16:08

Jest taka możliwość, należy zaznaczyć w grupie praw dostępu Użytkownicy WWW dostęp do odpowiednich ewidencji np Urząd Skarbowy. Jeżeli po zalogowaniu na www przez pracownika ewidencja nadal się nie wyświetla, należy zalogować się do modułu www jako ADMIN i w Środowisku/Funkcjonalność zaznaczyć - Wszystkie okna pracownika.
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ