Zamykanie i otwieranie listy płac

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2płatnik, R2płatnikPRO, R2płatnikSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
KasiaL
Posty: 20
Rejestracja: czw, 23 stycznia 2014 7:51

Zamykanie i otwieranie listy płac

Post autor: KasiaL » czw, 13 marca 2014 11:23

Witam, pracuję w dziale Płac, gdzie osób obsługujących program jest więcej. Przeliczone i wypłacone listy płac można zamknąć, jednak bardzo łatwo można też je otworzyć wprowadzić zmiany i znowu zamknąć. Czy istniej blokada, która uniemożliwia ponowne otwarcie zamkniętej już wcześniej listy? Bądź czy jest możliwość ustawienia blokady która uniemożliwi otwarcie listy innemu użytkownikowi, który jej nie zamykał? Jeżeli ja zamykam daną listę bo mi się wszystko zgodziło i tak została wypłacona nie chcę by ktoś inny bez mojej wiedzy wprowadzał zmiany.
Awatar użytkownika
PiotrP
Posty: 51
Rejestracja: pn, 04 listopada 2013 8:47
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: PiotrP » czw, 13 marca 2014 13:26

Dzień dobry,

można ustawić brak dostępu do opcji otwierania list płac dla użytkowników.
Wchodzimy z poziomu ADMINa kolejno : Zbiory-> Narzędzia-> Grupy użytkowników. Tworzymy lub modyfikujemy grupę użytkowników, w której na zakładce Nadzór odznaczone muszą być : Zamykanie i otwieranie obiektów.

Wtedy użytkownik nie będzie mógł otworzyć zamkniętej listy płac.
Pozdrawiam.
KasiaL
Posty: 20
Rejestracja: czw, 23 stycznia 2014 7:51

Post autor: KasiaL » czw, 13 marca 2014 14:19

Dziękuję bardzo
ODPOWIEDZ