Moduł www R2faktury Maxi w10.10

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programu R2faktury, R2fakturyPRO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programem.
Park
Posty: 3
Rejestracja: pt, 01 grudnia 2017 19:14
Lokalizacja: Wrocław

Moduł www R2faktury Maxi w10.10

Post autor: Park » pt, 01 grudnia 2017 19:24

Witam, na początek chciałbym się przywitać, nazywam się Artur i jestem nowy na forum. Od razu przejdę do sedna.

Otóż uruchomiłem moduł www, po zalogowaniu się w panelu web w przeglądarce mam komunikat: ''Błąd uruchomienia programu: Użytkownik nie zgadza się na warunki licencji''

Nie bardzo rozumiem przesłania tego komunikatu. Mam licencje wykupioną wraz z modułem www. Czy ktoś z Państwa napotkał na podobny problem?

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
JSz
 
Posty: 114
Rejestracja: śr, 31 maja 2017 14:13
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: JSz » pn, 04 grudnia 2017 15:39

Proszę spróbować pliki z folderu WWW, przekopiować do folderu BIN i uruchomić moduł z tej lokalizacji.
Park
Posty: 3
Rejestracja: pt, 01 grudnia 2017 19:14
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Park » wt, 05 grudnia 2017 10:36

Dziękuję za odpowiedź. Zrobiłem to, na chwilę poskutkowało, lecz z takim skutkiem, że po zalogowaniu do panelu www, z prawej strony gdzie jest opcja drukowania brakuje opcji do wystawiania faktur, czy też dodawania kontrahenta. To w zasadzie problem numer dwa. bo pierwszy problem dalej obowiązuje po restarcie komputera i po wpisaniu danych do logowania w panelu www mam komunikat: ''Błąd uruchomienia programu: Użytkownik nie zgadza się na warunki licencji''
Awatar użytkownika
Inez
 
Posty: 344
Rejestracja: czw, 21 kwietnia 2005 14:23
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: Inez » wt, 05 grudnia 2017 14:28

Park pisze:Dziękuję za odpowiedź. Zrobiłem to, na chwilę poskutkowało, lecz z takim skutkiem, że po zalogowaniu do panelu www, z prawej strony gdzie jest opcja drukowania brakuje opcji do wystawiania faktur, czy też dodawania kontrahenta.
W wersji MAXI moduł WWW umożliwia tylko przegląd danych, generowanie wydruków, nie ma natomiast możliwości dodawania pozycji. Pełna funkcjonalność modułu WWW, czyli dodawanie nowych kontrahentów i wystawianie faktur dostępna jest tylko w wersji PRO.
Park pisze:pierwszy problem dalej obowiązuje po restarcie komputera i po wpisaniu danych do logowania w panelu www mam komunikat: ''Błąd uruchomienia programu: Użytkownik nie zgadza się na warunki licencji''
Prosimy o kontakt z serwisem, niezbędna będzie weryfikacja konkretnej licencji.
---------------------------------------------------------------------------------
Zapraszamy do Społeczności Symfonii.
Zachęcamy do dzielenia się wiedzą i zadawania pytań w obszarze migracji z programów linii R2firma.
Krótkie wyjaśnienie czym jest Społeczność i jak z niej korzystać.
Park
Posty: 3
Rejestracja: pt, 01 grudnia 2017 19:14
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Park » wt, 05 grudnia 2017 15:07

Dziękuję za odpowiedź. To taki drobniutki szczególik pominęliśmy.. Wersję maxi kupiliśmy w zeszłym tygodniu. Co w takim przypadku?
Awatar użytkownika
Inez
 
Posty: 344
Rejestracja: czw, 21 kwietnia 2005 14:23
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: Inez » wt, 05 grudnia 2017 15:19

W takiej sytuacji należy skontaktować się z Działem Obsługi Klienta pod nr tel. 71/38-28-701.
---------------------------------------------------------------------------------
Zapraszamy do Społeczności Symfonii.
Zachęcamy do dzielenia się wiedzą i zadawania pytań w obszarze migracji z programów linii R2firma.
Krótkie wyjaśnienie czym jest Społeczność i jak z niej korzystać.
ODPOWIEDZ