Wydruk listy płac

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2płatnik, R2płatnikPRO, R2płatnikSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
wilczeg
Posty: 8
Rejestracja: pn, 18 grudnia 2017 11:40
Lokalizacja: Pilchowice

Wydruk listy płac

Post autor: wilczeg » pn, 18 grudnia 2017 11:46

Witam

Na początku chciałem zaznaczyć, że jesteśmy na etapie zakończenia wdrożenia programu i pojawiają się pierwsze pytania.

Czy idzie na wydruku listy płac zrezygnować z podpisu pod każdym pracownikiem. Przy wyrzuceniu całkowicie w ustawieniach płacowych i tak się pojawia. Teoretycznie mogę wpisać tam np. kropkę i wtedy nie będzie to widoczne, ale nie wiem czy nie zmieni to podpisu na np. innych wydrukach. Drugie pytanie czy z listy mogę wyrzucić nominalne dni pracy: całą kolumnę a kolumnę z nazwiskami przenieść do przodu?
Awatar użytkownika
Monika
 
Posty: 477
Rejestracja: pt, 16 listopada 2007 8:24
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: Monika » śr, 20 grudnia 2017 9:07

By zrezygnować z podpisu pracownika na listach wystarczy w Ustawieniach płacowych wstawić spację. Również w Ustawieniach płacowych odznaczamy Drukuj na listach i paskach dni pracy wówczas kolumna z dniami nominalnymi nie będzie się drukować. Nie ma możliwości przesunięcia kolumny z nazwiskiem i imieniem na początek.
ODPOWIEDZ