Łączenie przelewów

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2płatnik, R2płatnikPRO, R2płatnikSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
Wieslaw3
Posty: 9
Rejestracja: pn, 11 grudnia 2017 7:17
Lokalizacja: Kalisz

Łączenie przelewów

Post autor: Wieslaw3 » pt, 26 stycznia 2018 20:08

Klikając Definicje > Rodzaje przelewów dodałem definicje przelwów na PZU (ubezpieczenie grupowe potrącane od wynagrodzeń pracowniczych)
Obrazek
U dołu okna zaznaczyłem "Łączyć przelewy" gdyż chciałbym żeby potrącenia na ubezpieczenia były sumowane i wysyłane jednym przelewem. Niestety mimo postawionego checkboxa, przelewy generowane są osobno od każdego pracownika.
Jest na to jakieś rozwiązanie?
KamilD
 
Posty: 21
Rejestracja: wt, 25 kwietnia 2017 8:46
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: KamilD » śr, 31 stycznia 2018 10:23

Paczka w R2Płatniku będzie pokazywała zawartość przelewu podzieloną na poszczególnych pracowników. Jeśli wygeneruje Pan paczkę do systemu bankowego i otworzy ją za pomocą np. notatnika zobaczy Pan jeden, sumaryczny przelew z łączna kwotą składki za wszystkich pracowników.

Opcja "Łączyć przelewy" działa tylko podczas eksportu paczki do systemu bankowego on-line.
Wieslaw3
Posty: 9
Rejestracja: pn, 11 grudnia 2017 7:17
Lokalizacja: Kalisz

Post autor: Wieslaw3 » śr, 31 stycznia 2018 12:19

Dziękuję, faktycznie, po eksporcie jest jeden przelew. A czy da się zmienić na stałe pole tytułem, nie chciał bym żeby na przelewie było: Pracownicy wg listy...
wystarczy gdyby było polisa nr....
ODPOWIEDZ