Kopia danych w czasie rzeczywistym na serwer poza biurem.

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2fk, R2księga, R2środki, R2środkiPRO i R2środkiSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
Garczar
Posty: 34
Rejestracja: śr, 21 czerwca 2017 21:29

Kopia danych w czasie rzeczywistym na serwer poza biurem.

Post autor: Garczar » sob, 10 lutego 2018 11:38

Dzień dobry,

od kilku lat pracuję na systemach RESET2,
generalnie jestem bardzo zadowolony.

Zmuszony jestem zainteresować się bezpieczeństwem danych.

Chciałbym uzyskać możliwość kopiowania danych w czasie rzeczywistym (np. co 10 minut) na komputer fizycznie zlokalizowany poza moim biurem.

Generalnie chodzi o zabezpieczenie się przez fizycznym zniszczeniem nośników danych np. podczas pożaru w biurze lub włamaniem i kradzieżą komputerów.

Oby te rozwiązania nie były mi nigdy do niczego potrzebne, ale chcę mieć zabezpieczenie danych na powyższe okazje.

Co drodzy użytkownicy polecacie?
Co zaleca drogi administrator?

łączę serdeczne pozdrowienia
rg
Awatar użytkownika
Inez
 
Posty: 344
Rejestracja: czw, 21 kwietnia 2005 14:23
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: Inez » pn, 12 lutego 2018 11:37

W wersjach PRO naszych programów dysponujemy tzw. harmonogramem zadań. Pozwala on na zaplanowanie powtarzających się operacji, na przykład archiwizacji bazy danych, i wykonywanie ich niezależnie od pracy na programie.
---------------------------------------------------------------------------------
Zapraszamy do Społeczności Symfonii.
Zachęcamy do dzielenia się wiedzą i zadawania pytań w obszarze migracji z programów linii R2firma.
Krótkie wyjaśnienie czym jest Społeczność i jak z niej korzystać.
ODPOWIEDZ