Import z R2faktury oraz import rejestru operacji bankowych

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2fk, R2księga, R2środki, R2środkiPRO i R2środkiSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
Regis
Posty: 51
Rejestracja: sob, 04 sierpnia 2007 13:40
Lokalizacja: Zdzieszowice
Kontakt:

Import z R2faktury oraz import rejestru operacji bankowych

Post autor: Regis » pn, 19 lutego 2018 19:46

Witam!

Mam problem przy imporcie danych z R2Faktury.
Po włączeniu integracji baz danych mam komunikat o braku danych w bazie do importu.
Przy imporcie przez bufor dane przechodzą ale spora część gubi kontrachentów i muszę to wypełniać ręcznie.
Kolejny babol. Przy imporcie rejestru operacji bankowych z ING nagminnie przypisuje mi operacje bankowe błędnie do klientów.
O ile ostatnia rzecz to na razie mało istotny acz upierdliwy błąd to sam import faktur mi nieco ciąży.
Kilka lat nie używałem tej funkcji bo wystarczył mi raport kasy fiskalnej. Niestety przy nowince jaką jest JPK muszę powrócić do importu faktur. A kiedyś nie było z tym problemów.

Pozdrawiam
Regis
Posty: 51
Rejestracja: sob, 04 sierpnia 2007 13:40
Lokalizacja: Zdzieszowice
Kontakt:

Post autor: Regis » pn, 19 lutego 2018 19:49

Doczytałem właśnie z poprzedniego wątku

(W tej sprawie należy skontaktować się bezpośrednio z serwisem pod 71/38-28-702)

NIe mniej wrzucę tutaj rozwiązanie problemu jeśli takowe się pojawi.

Pozdrawiam
Regis
Posty: 51
Rejestracja: sob, 04 sierpnia 2007 13:40
Lokalizacja: Zdzieszowice
Kontakt:

Post autor: Regis » czw, 22 lutego 2018 12:46

Niestety w moim przypadku zalecono zmianę r2księga i r2faktury na moduł r2firma.
Zobaczymy jak to wyjdzie.
ODPOWIEDZ