Faktura

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programu R2faktury, R2fakturyPRO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programem.
Grzegorz45
Posty: 8
Rejestracja: wt, 20 marca 2018 10:50

Faktura

Post autor: Grzegorz45 » wt, 10 kwietnia 2018 17:48

Jak na fakturze dodawać miejsce wystawienia każde inne np. Warszawa,Łódź itd. czyli miejsce wystawienia chciałbym ręcznie dodawać.
Awatar użytkownika
Inez
 
Posty: 344
Rejestracja: czw, 21 kwietnia 2005 14:23
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: Inez » śr, 11 kwietnia 2018 11:59

Na chwilę obecną Miejsce wystawienia faktury drukowane jest na podstawie danych wprowadzonych w oknie Firmy. Za każdym razem inne miejsce można dodawać na konkretnej fakturze na zakładce Inne w polu Miejscowość.
---------------------------------------------------------------------------------
Zapraszamy do Społeczności Symfonii.
Zachęcamy do dzielenia się wiedzą i zadawania pytań w obszarze migracji z programów linii R2firma.
Krótkie wyjaśnienie czym jest Społeczność i jak z niej korzystać.
Grzegorz45
Posty: 8
Rejestracja: wt, 20 marca 2018 10:50

Post autor: Grzegorz45 » pn, 16 kwietnia 2018 23:37

W zakładce Inne nie ma pola MIEJSCOWOŚĆ więc jak?
Awatar użytkownika
JSz
 
Posty: 114
Rejestracja: śr, 31 maja 2017 14:13
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: JSz » wt, 17 kwietnia 2018 10:50

Dzień dobry,
proszę sprawdzić wersję programu (pomoc-o programie).
W wersji aktualnej 10.15.1 występuje to pole.
Grzegorz45
Posty: 8
Rejestracja: wt, 20 marca 2018 10:50

Post autor: Grzegorz45 » wt, 17 kwietnia 2018 18:08

Mam 10.15.1 z dnia 06.04.2018 i nie ma Miejscowość (faktury-nowa pozycja-inne),chyba ze ta zakładka INNE jest całkiem gdzieś indziej niż ja myślę :)
Grzegorz45
Posty: 8
Rejestracja: wt, 20 marca 2018 10:50

Post autor: Grzegorz45 » czw, 19 kwietnia 2018 14:10

Pobrałem na drugi komputer R2faktury,zaktualizowałem,i w zakładce INNE nie ma miejscowość......więc proszę o wytłumaczenie krok po kroku jak wstawiać na fakturze miejsce wystawienia faktury inne miasto niż siedziba firmy,a szczególnie gdzie jest ta mityczna zakładka "INNE"
Awatar użytkownika
JSz
 
Posty: 114
Rejestracja: śr, 31 maja 2017 14:13
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: JSz » czw, 19 kwietnia 2018 16:02

Witam,

kwestia może być jeszcze innego typu, a mianowicie jaką posiada się wersję programu. W serii PRO jest dostępne takie pole.
Ostatnio zmieniony pt, 20 kwietnia 2018 9:05 przez JSz, łącznie zmieniany 1 raz.
Grzegorz45
Posty: 8
Rejestracja: wt, 20 marca 2018 10:50

Post autor: Grzegorz45 » czw, 19 kwietnia 2018 16:44

Posiadam r2faktury w r2firma wersja standard,a dodatkowo pobrałem r2faktury wersja MAXI ale....chyba nie chce mi pan powiedzieć ze sprzedajecie programy do faktur które....nie mogą wystawiać najprostszych faktur.....bo Ja instalując wasz program na laptopie i jadąc do np. Strzelina (mając firmę we Wrocławiu) nie mogę wystawić faktury, bo nie mogę zmienić miejsca wystawienia faktury co posiadają nawet darmowe programy do faktur czy tez fakturowanie w chmurach.
Awatar użytkownika
sławek
 
Posty: 735
Rejestracja: pn, 03 marca 2008 11:11
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: sławek » pt, 20 kwietnia 2018 15:12

Sprzedajemy program, który pozwala na wystawienie najprostsze faktury - zachęcamy do zapoznania się z serią MINI.

Sprzedajemy również programy (serie Standard - MAXI - PRO), które spełniają również inne wymagania naszych Użytkowników. Dzięki temu podziałowi, oraz kombinacji informacji z instrukcji i ze specyfikacji produktu każdy Użytkownik ma możliwość dobrania takiej konfiguracji programu, która będzie mu najbardziej pasować zarówno funkcjonalnie, jak i cenowo.

Konfiguracja Maxi dawała Panu szerokie możliwości opisane w specyfikacji, ale nie dawała wprost możliwości przypisania miejscowości wystawienia dokumentu do każdego dokumentu niezależnie (opcja dostępna w serii PRO). W serii maxi można było poradzić sobie z tym "problemem" na kilka sposobów.

Wychodząc jednak na przeciw oczekiwaniom Pana i innych klientów w tym zakresie w jednej z kolejnych aktualizacji udostępnimy opcję przypisania miejscowości wystawienia dokumentu bezpośrednio na dokumencie - przez zakładkę "inne" w serii STANDARD programu R2faktury.
ODPOWIEDZ