Zgoda RODO pracownika

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2płatnik, R2płatnikPRO, R2płatnikSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
karola151
Posty: 27
Rejestracja: czw, 06 kwietnia 2017 8:47

Zgoda RODO pracownika

Post autor: karola151 » wt, 29 maja 2018 11:11

Mam problem z wygenerowaniem zgód dla pracowników. Wprowadziłam dane( datę, tytuł, treść i zakres zgody w danych firmy -RODO- Zgody Rodo. Naciskam "publikuj" , selekcjonuje dane które są mi potrzebne i wyskakuje mi okienko z informacją " nie wybrano zgody". Co robię źle?
Awatar użytkownika
NA
 
Posty: 567
Rejestracja: wt, 17 sierpnia 2010 9:57
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Re: Zgoda RODO pracownika

Post autor: NA » śr, 30 maja 2018 13:21

karola151 pisze:Mam problem z wygenerowaniem zgód dla pracowników. Wprowadziłam dane( datę, tytuł, treść i zakres zgody w danych firmy -RODO- Zgody Rodo. Naciskam "publikuj" , selekcjonuje dane które są mi potrzebne i wyskakuje mi okienko z informacją " nie wybrano zgody". Co robię źle?
Kontakt telefoniczny z serwisem jest wskazany aby to wyjaśnić.
AnnaOchonska
Posty: 1
Rejestracja: wt, 24 lipca 2018 0:26

Post autor: AnnaOchonska » wt, 24 lipca 2018 0:27

Ale chyba nie potrzeba zgody RODO jezeli przetwarzanie danych jest niezbedne do realizacji umowy. Tak jest w rozporzadzeniu
rshold
Posty: 1
Rejestracja: czw, 09 sierpnia 2018 10:51
Kontakt:

Post autor: rshold » czw, 09 sierpnia 2018 10:57

Z RODO ni e jest tak łatwo bo samo GIODO nie wie do końca jak interpretować przepisy. Pzdr RS
Aligru
Posty: 1
Rejestracja: pt, 31 sierpnia 2018 16:37

Post autor: Aligru » pt, 31 sierpnia 2018 16:41

rshold pisze:Z RODO ni e jest tak łatwo bo samo GIODO nie wie do końca jak interpretować przepisy. Pzdr RS
Nie jest tak źle, wystarczy trafić na dobre opracowanie. Te jest świetne: https://rodotechnologia.pl/e-book/
ODPOWIEDZ