kod błędu przy wysyłce e- mail z programu

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2płatnik, R2płatnikPRO, R2płatnikSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
goprofit
Posty: 2
Rejestracja: czw, 26 kwietnia 2018 15:40

kod błędu przy wysyłce e- mail z programu

Post autor: goprofit » wt, 12 czerwca 2018 16:07

Witam, przy próbie wysłania dokumentu e-mailem pojawia mi się kod błędu: "SocketError #10061 Connection refused". Dodam, iż w biurze pracujemy z programem na dwóch stanowiskach i koleżanka nie ma takiego problemu. Z czego może to wynikać?
Awatar użytkownika
TCh
 
Posty: 6
Rejestracja: czw, 23 listopada 2017 14:58
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: TCh » śr, 13 czerwca 2018 8:33

Dzień dobry!

Proszę sprawdzić parametry konfiguracji dostępu do poczty e-mail dla danego użytkownika, u którego występuje problem. (Okno UŻYTKOWNICY, zakładki: POZYCJA, następnie E-mail).
goprofit
Posty: 2
Rejestracja: czw, 26 kwietnia 2018 15:40

kod błędu przy wysyłce e- mail z programu

Post autor: goprofit » śr, 13 czerwca 2018 9:55

Zmieniłam i działa, dziękuję za pomoc.
Mam jeszcze jedno pytanie. W związku z RODO ustaliliśmy w firmie, iż wysyłane wiadomości zawierające dane osobowe będą zabezpieczone za pomocą hasła. Czy przy wysyłaniu dokumentów bezpośrednio z programu mamy możliwość ustawienia hasła, które będzie niezbędne aby adresat otworzył taką wiadomość na swoim komputerze?
Awatar użytkownika
TCh
 
Posty: 6
Rejestracja: czw, 23 listopada 2017 14:58
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: TCh » śr, 13 czerwca 2018 10:11

Aktualna wersja programu w wersji STANDARD posiada taką opcje.
Opis wersji 3.38.36:
możliwość hasłowania dowolnego PDFa przy wysyłce mailem (Firma/Udostepnianie/Hasło) - nie dotyczy wysyłki do pracowników gdzie hasło podaje się przy pracowniku
ODPOWIEDZ