DRUKI DO PDF

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2płatnik, R2płatnikPRO, R2płatnikSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
PAWEŁ SMOLIS
Posty: 101
Rejestracja: pt, 19 grudnia 2014 12:52

DRUKI DO PDF

Post autor: PAWEŁ SMOLIS » czw, 21 czerwca 2018 8:58

Witam, czy dałoby się analogicznie jak w przypadku drukowania (przycisk drukuj i drukuj wszystkie) zrobić "wszystkie do pdf" ???

Coś jak w księdze, jak chcę zapisać do PDF druk wielostronicowy, to wyskakuje komunikat i program pyta czy zapisać wszystkie strony. Tutaj można by zrobić osobny guzik, na przykład.
Najczęściej coś takiego jest potrzebne do zapisania pasków, rachunków do zleceń, PIT-ów 11. Wtedy ustawiamy jakąś drukarkę PDF ale to jest osobny program, można by zrobić to w ramach R2.
Awatar użytkownika
michalS
 
Posty: 127
Rejestracja: śr, 05 lipca 2017 8:03
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: michalS » czw, 21 czerwca 2018 11:38

W ustawieniach kadrowych zakładka dokumenty można zaznaczyć opcję: Dołącz wydruk PDF. Następnie przy generowaniu dokumentu istnieje możliwość zapisu do dziennika. Z poziomu dziennika można otwierać zapisane dokumenty.
PAWEŁ SMOLIS
Posty: 101
Rejestracja: pt, 19 grudnia 2014 12:52

Post autor: PAWEŁ SMOLIS » czw, 21 czerwca 2018 11:42

NIE ROZUMIEMY SIĘ, JA CHCĘ W JEDNYM PLIKU MIEĆ 20 STRONA NIE 20 PLIKÓW PO 1 STRONIE
Awatar użytkownika
michalS
 
Posty: 127
Rejestracja: śr, 05 lipca 2017 8:03
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: michalS » czw, 21 czerwca 2018 12:11

Może Pan napisać taką sugestię jako sprawę serwisową. Po konsultacji z działem rozwoju oprogramowania omówimy czy dodanie takiej funkcji jest możliwe.
lgorek
Posty: 234
Rejestracja: śr, 28 lutego 2018 15:54

Post autor: lgorek » czw, 21 czerwca 2018 15:32

Michał, nic z tym nie zrobią tak samo chciałem mieć wszystko w jednym pliku ale się nie da podobnie jest z listami płac lub paskami i wysyłka jako jeden mail ponieważ aby wysłać paski wynagrodzeń lub rachunki do umów należy raz po raz wysyłać nie da się zaznaczyć wszystkich aby do podatnika wysłany został jeden mail z 20 rachunkami tylko będzie 20 maili z jednym rachunkiem.

Tak samo przy wydruku na VAT-7 jest automatycznie drukuj wszystko, jednak już na VAT-UE i VAT-27 należy ręcznie zaznaczyć.
ODPOWIEDZ