Rejestracja Start

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2płatnik, R2płatnikPRO, R2płatnikSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
jerzy55
Posty: 2
Rejestracja: wt, 17 lipca 2018 15:54

Rejestracja Start

Post autor: jerzy55 » wt, 17 lipca 2018 16:07

Zdecydowałem się zobaczyc jak działa Płatnik i zainstalowałem program oraz zarejestrowałem go. w pewnym momencie musiałem wybrać czy chcesz mieć wersję pustą czy z przyłkadowymi danymi? wybrałem to drugie. jakież było moje zdziwienie kiedy okazało sie że wersja start jest nieważna (nie drukuje) bo mam więcej niż 3 pracowników tj. tych z przykładu. W tej sytuacji odinstalowałem program żeby nie popełnić tego błędu ale system już mnie nie pytał jaką wersję chce tylko od razu pokazuje wersję z pracownikami przykładowymi i komunikatem że wersja start nie może działać. Nie przysługuje też wsparcie techniczne w tej sytuacji.
Co mam zrobić żeby uruchomić wersję start?
czy ktoś pomoże?
Spróbowałem też usunąć wszystkie zapisy ale firmy nie można usunąć.
Swoją drogą ciekawy algorytm działania i sposób zachęcenia do używania produktu :)
proszę o pomoc jak z tego wyjść.
Awatar użytkownika
AB
 
Posty: 54
Rejestracja: pn, 18 kwietnia 2016 10:19
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: AB » śr, 18 lipca 2018 9:30

Dzień dobry,
Istnieje możliwość usunięcia firmy, jednak aby to wykonać należy się zalogować na inną firmę, tzn chcemy usunąć firmę A, to logujemy się na firmę B i wtedy usuwamy firmę A.
Przykładowy zestaw danych jest wybierany do testowania wersji demo, natomiast gdy decydujemy się już na wersję start, lub wczytujemy własną licencję dobrze jest wczytać tylko definicję standardowe. W ten sposób będziemy mieć pustą bazę wyłącznie z podstawowymi definicjami składników i list płac.
Jeżeli Pan jeszcze nie wprowadzał danych własnej firmy i pracowników, to można wczytać definicję standardowe Zbiory ->Narzędzia -> Przykładowy zestaw danych -> Definicje standardowe. W ten sposób otrzymamy pustą bazę.
Natomiast jeśli ma Pan już założoną kolejną firmę, to łatwiej będzie usunąć przykładową firmę Victoria, w ten sposób nie utraci Pan już wprowadzonych danych.
ODPOWIEDZ