Rachunek do umowy zlecenie płatnej ratalnie

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2płatnik, R2płatnikPRO, R2płatnikSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
Zaga
Posty: 2
Rejestracja: wt, 07 sierpnia 2018 12:14

Rachunek do umowy zlecenie płatnej ratalnie

Post autor: Zaga » wt, 07 sierpnia 2018 12:54

Witam.

Zatrudniłem pracownika na umowę zlecenie na okres trzech miesięcy ze stawką godzinowa 13,70 zł. Umówiłem się, że wynagrodzenie będzie płatne na ostatni dzień każdego miesiąca. W pierwszym miesiącu dokonałem naliczenia wynagrodzenia i zrobiłem stosowna listę płac po czym wydrukowałem właściwy rachunek do umowy zlecenie aby móc za ewidencjonować go w kosztach firmy. W kolejnym miesiącu ponownie naliczyłem stosowne wynagrodzenie i sporządziłem listę płac ale nie mogę już do tej drugiej wypłaty wydrukować rachunku. proszę o pomoc jak i co zrobić aby wszystko było poprawnie.

Pozdrawiam
SBRK
Posty: 10
Rejestracja: pn, 04 września 2017 8:28
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: SBRK » wt, 07 sierpnia 2018 22:12

u mnie jest dokładnie ten sam problem - dodaję ilość godzin jako kolejna pozycja w polu Wynagrodzenie na umowach zlecenie. Lista płac drukuje się bez problemu - a w wydrukach rachunek jest wyszarzały
SBRK
Posty: 10
Rejestracja: pn, 04 września 2017 8:28
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: SBRK » wt, 07 sierpnia 2018 22:29

znalazłam - można wydrukować rachunek ale z pozycji listy płac - wydruk - rachunki do umów zleceń
Zaga
Posty: 2
Rejestracja: wt, 07 sierpnia 2018 12:14

Post autor: Zaga » śr, 08 sierpnia 2018 15:36

:D
Dziekuję
ODPOWIEDZ