lista obecności

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2płatnik, R2płatnikPRO, R2płatnikSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
Ania
Posty: 10
Rejestracja: czw, 01 marca 2007 15:59

lista obecności

Post autor: Ania » czw, 30 sierpnia 2007 9:37

Witam,
czy jest możliwość modyfikacji list obecności . tak aby był godz. wejścia-wyjścia i podpis.?
alek
Posty: 23
Rejestracja: pt, 27 kwietnia 2007 14:15

Post autor: alek » pn, 03 września 2007 13:47

Z tego co wiem nie ma możliwości edytowania tej makiety w programie. Można spróbować zabawy z edycją makiety w katalogu BIN, ale należy się wykazać znajomością języka HTML.
maksimus
Posty: 159
Rejestracja: śr, 13 lipca 2011 23:32
Lokalizacja: Chełm

Post autor: maksimus » pn, 05 marca 2018 20:10

Mam problem z eksportem kilku stron listy obecności do pdf.
Program eksportuje do jednego pliku pdf tylko aktywną 1 stronę z podglądu.
Proszę o podpowiedź jak wykonać eksport kilku stron do jednego pliku pdf?
lgorek
Posty: 234
Rejestracja: śr, 28 lutego 2018 15:54

Post autor: lgorek » wt, 06 marca 2018 9:08

maksimus pisze:Mam problem z eksportem kilku stron listy obecności do pdf.
Program eksportuje do jednego pliku pdf tylko aktywną 1 stronę z podglądu.
Proszę o podpowiedź jak wykonać eksport kilku stron do jednego pliku pdf?
Dokładnie mam taki sam problem i nie tylko z listą płac ale z innymi drukami. Brakuje przycisku ZAPISZ wszystkie do PDF oraz WYŚLIJ wszystkie email.

Ostatnio robiłem rachunki do umowy o dzieło i wysłać klientowi chciałem co się okazało, każdą rachunek musiałem wysłać osobno.

Brakuje właśnie PDF oraz EMAIL opcji WSZYSTKIE
mh

Post autor: mh » wt, 06 marca 2018 9:11

Dzień dobry
Proszę wygenerować wydruk, kliknąć w przycisk Drukuj wszystko, wybrać sterownik pdf i zatwierdzić przyciskiem OK.
lgorek
Posty: 234
Rejestracja: śr, 28 lutego 2018 15:54

Post autor: lgorek » śr, 07 marca 2018 16:00

mh pisze:Dzień dobry
Proszę wygenerować wydruk, kliknąć w przycisk Drukuj wszystko, wybrać sterownik pdf i zatwierdzić przyciskiem OK.
Ale program nie wyśle maila tylko zapisze na dysku, gdzie następnie należy otworzyć program pocztowy ewentualnie zalogować się do poczty, utworzyć nową wiadomość dodać odbiorcę oraz w/w pliki pdf a nastepnie wysłać.

Jak dla mnie mija się to trochę z celem wystarczyło by dodać rozwijany przycisk ze strzałką i z rozwijanej listy wystarczyło by dać WYŚLIJ wszystkie dokumenty i tak samo przy eksporcie do pdf

Przykładowy projekt zrobiony w MS Paint, tak samo można było by zrobić w R2księga. Było by to najlepsze rozwiązanie wg mnie.

Obrazek
franekk166
Posty: 3
Rejestracja: pt, 06 kwietnia 2018 13:30

Post autor: franekk166 » pt, 06 kwietnia 2018 13:48

Czasem trudno się połapać w niektórych programach, przydałoby się bardziej czytelne menu.
Awatar użytkownika
NA
 
Posty: 567
Rejestracja: wt, 17 sierpnia 2010 9:57
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Re: lista obecności

Post autor: NA » śr, 18 kwietnia 2018 10:13

Ania pisze:Witam,
czy jest możliwość modyfikacji list obecności . tak aby był godz. wejścia-wyjścia i podpis.?
Standardowy wydruk listy obecności posiada obecnie pole godziny wejścia i wyjścia z pracy. Byle by tylko nie zaznaczać "wersja skrócona", bo wówczas jest bez tych kolumn.
Awatar użytkownika
NA
 
Posty: 567
Rejestracja: wt, 17 sierpnia 2010 9:57
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: NA » śr, 18 kwietnia 2018 12:45

lgorek pisze:
maksimus pisze:Mam problem z eksportem kilku stron listy obecności do pdf.
Program eksportuje do jednego pliku pdf tylko aktywną 1 stronę z podglądu.
Proszę o podpowiedź jak wykonać eksport kilku stron do jednego pliku pdf?
Dokładnie mam taki sam problem i nie tylko z listą płac ale z innymi drukami. Brakuje przycisku ZAPISZ wszystkie do PDF oraz WYŚLIJ wszystkie email.

Ostatnio robiłem rachunki do umowy o dzieło i wysłać klientowi chciałem co się okazało, każdą rachunek musiałem wysłać osobno.

Brakuje właśnie PDF oraz EMAIL opcji WSZYSTKIE
Można przecież wysyłać seryjnie rachunki umów zleceń na e-maile poszczególnych osób. Mając na ekranie wygenerowane takie rachunki z listy płac, wybieramy myszą ikonę "wyślij wydruki do pracowników". Każdy zleceniobiorca (dla umów o dzieło też) otrzymuje od razu mejla ze swoim rachunkiem (od razu wysyłane są do wszystkich).

Jeśli mają takie rachunki seryjnie pójść nie bezpośrednio do zleceniobiorców, lecz np. zleceniodawcy, który jest klientem biura rachunkowego, to może wpisać każdemu adres e-mail biura?
ODPOWIEDZ