Problem z wysyłką e-Deklaracji PIT4-R

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.reset2.pl Strona Główna -> Sugestie i problemy (R2płatnik)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krzysztoflo

PostWysłany: Sob, 16 Styczeń 2010 11:15    Temat postu: Problem z wysyłką e-Deklaracji PIT4-R Odpowiedz z cytatem
Witam - po dokonaniu wysyłki elektronicznej formularza PIT4R za 2009 r. otrzymuję zamiast UPO komunikat z systemu e-Deklaracje:
Cytat:
401 -"Weryfikacja negatywna – dokument niezgodny ze schematem xsd (np. brak wypełnienia pozycji obowiązkowych, niewłaściwy format daty) [cvc-enumeration-valid: Value 'W przypadku niewpłacenia w obowiązującym terminie kwot z poz. od 167 do 178 lub wpłacenia ich w niepełnej wysokości, niniejsza deklaracja stanowi podstawę do wystawienia tytułu wykonawczego, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 17 czerwca 1966 r. o postępowaniu egzekucyjnym w administracji (Dz.U. z 2005 r. Nr 229, poz.1954, z późn.zm.).' is not facet-valid with respect to enumeration '[W przypadku niewpłacenia w obowiązującym terminie kwot z poz. od 167 do 178 lub wpłacenia ich w niepełnej wysokości, niniejsza deklaracja stanowi podstawę do wystawienia tytułu wykonawczego, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 17 czerwca 1966 r. o postępowaniu egzekucyjnym w administracji (Dz.U. z 2005 r. Nr 229, poz.1954, z późn. zm.).]'. It must be a value from the enumeration.]
Sprawdziłem kilka razy - wszystkie pola obowiązkowe są wypełnione - przynajmniej tak to widzę na drukowanej deklaracji. Być może ktoś z Państwa spotkał się z tym problemem i zna rozwiązanie. Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sławek

PostWysłany: Pon, 18 Styczeń 2010 8:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
sugeruję zweryfikować poprawność kodu urzędu skarbowego
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bs

PostWysłany: Pon, 18 Styczeń 2010 11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
i sprawdzić aktualizację, program z 18 stycznia
Powrót do góry
katharina

PostWysłany: Pon, 18 Styczeń 2010 16:00    Temat postu: ten sam problem Odpowiedz z cytatem
poprawiłam dane firmy: kraj, kod gminy i nazwa US. Dalej to samo. Po wydrukowaniu PIT 4R widać, że wszystkie pola są poprawne. System pozwala wysłać e-deklarację ale potwierdzenie nadal wychodzi z kodem 401 - dokument niezgodny ze schematem .xsd

Szczegółowy komunikat brzmi:

Weryfikacja negatywna – dokument niezgodny ze schematem xsd (np. brak wypełnienia pozycji obowiązkowych, niewłaściwy format daty) [cvc-enumeration-valid: Value 'W przypadku niewpłacenia w obowiązującym terminie kwot z poz. od 167 do 178 lub wpłacenia ich w niepełnej wysokości, niniejsza deklaracja stanowi podstawę do wystawienia tytułu wykonawczego, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 17 czerwca 1966 r. o postępowaniu egzekucyjnym w administracji (Dz.U. z 2005 r. Nr 229, poz.1954, z późn.zm.).' is not facet-valid with respect to enumeration '[W przypadku niewpłacenia w obowiązującym terminie kwot z poz. od 167 do 178 lub wpłacenia ich w niepełnej wysokości, niniejsza deklaracja stanowi podstawę do wystawienia tytułu wykonawczego, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 17 czerwca 1966 r. o postępowaniu egzekucyjnym w administracji (Dz.U. z 2005 r. Nr 229, poz.1954, z późn. zm.).]'. It must be a value from the enumeration.]
Powrót do góry
bs

PostWysłany: Pon, 18 Styczeń 2010 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
pobierz aktualizację z 18 stycznia
Powrót do góry
krzysztoflo

PostWysłany: Pon, 18 Styczeń 2010 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Aktualizacja pomogła - bardzo dziękuję.
Powrót do góry
Aleksandra

PostWysłany: Sob, 30 Styczeń 2010 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Mam podobny problem przy e - deklaracji PIT-4R po wysłaniu pojawia mi się komunikat błąd 401. Ściągnięłam ponownie aktualizację. Kody urzędów skarbowych również mam uaktualnione i poprawione. Nie wiem gdzie robię błąd?
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.reset2.pl Strona Główna -> Sugestie i problemy (R2płatnik) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: