producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » Informacja o rachunku do rozliczeń z ZUS

Informacja o rachunku do rozliczeń z ZUS

06.11.2017


 Indywidualny rachunek do rozliczeń z ZUS można już wprowadzać
 w systemach R2płatnik,  R2płatnikPRO i R2płatnikSBO.

Jeśli otrzymaliście już Państwo pismo z ZUS z informacją o indywidualnym rachunku do rozliczeń z ZUS, to można już będzie ten rachunek zapisać w systemie.

Wcześniej należy zaktualizować program - w tym momencie w trybie diagnostycznym, a po 20 listopada już w oficjanej wersji.

Po aktualizacji w oknie FIRMY na zakładce Dane do przelewów uzupełnić pole Konto ZUS. W przypadku właścicieli i współwłaścicieli indywidualne Konto ZUS wpisujemy w oknie WŁAŚCICIELE na zakładce Dane personalne.

Przed końcem roku 2017 pojawi się nowa aktualizacja, która umożliwi wygenerowanie przelewu do ZUS na podstawie uzupełnionego już w programie indywidualnego rachunku ZUS.TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu
Newsletter Reset2