producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » programista Delphi

programista Delphi
Podstawowy zakres zadań:
  • tworzenie aplikacji bazodanowych (MSSQL) w środowisku Delphi
Oczekiwania:
  • wyższe wykształcenie
  • znajomość środowiska Delphi
  • znajomość bazy danych Microsoft SQL
  • mile widziana ogólna wiedza z zagadnień księgowych i kadrowo-płacowych

Oferujemy:
  • miłą atmosferę i przyjazne warunki pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
Oferty zawierające oczekiwane wynagrodzenie prosimy przesyłać na adres: marek@reset2.pl

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującego zdania:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w firmie Reset2 Sp.z o.o. (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.1997 Dz. U. Nr 133 poz. 883)."

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu