producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » Agencja pracy tymczasowej ACTIVE PLUS Sp. z o.o. w Warszawie

Agencja pracy tymczasowej ACTIVE PLUS Sp. z o.o. w Warszawie

"Rozliczamy miesięcznie ponad 4500 pracowników tymczasowych.

Z firmą Reset2 Sp. z o.o. rozpoczęliśmy współpracę w grudniu 2003 roku zakupując system kadrowo-płacowy R2płatnik. O wyborze tej firmy i ich produktu zdecydowała przystępna cena, elastyczność, funkcjonalność, dostępność aktualizacji produktu i serwisu. System kadrowo-płacowy R2płatnik przed zakupem został dostosowany do naszych potrzeb i wymagań przez firmę Reset2 Sp. z o.o."

Active Plus Sp. z o.o. jest agencją pracy tymczasowej działającą na rynku od 1999 roku. Firma posiada obecnie pięć oddziałów na terenie Polski. Rozliczamy miesięcznie ponad 4500 pracowników tymczasowych. Dostosowując działalność do zmieniających się przepisów dotyczących zatrudniania pracowników tymczasowych poszukiwaliśmy systemu kadrowo-płacowego spełniającego zarówno wymogi prawne jak i nasze oczekiwania.

Z firmą Reset2 Sp. z o. o. rozpoczęliśmy współpracę w grudniu 2003 roku zakupując system kadrowo-płacowy R2płatnik. O wyborze tej firmy i ich produktu zdecydowała przystępna cena, elastyczność, funkcjonalność, dostępność aktualizacji produktu i serwisu. System kadrowo-płacowy R2płatnik przed zakupem został dostosowany do naszych potrzeb i wymagań przez firmę Reset2 Sp. z o.o.

System kadrowo-płacowy R2płatnik to produkt, który współpracuje z Płatnikiem ZUS co pozwala na łatwe i szybkie dokonywanie zgłoszeń w ZUS-ie oraz sporządzanie miesięcznych deklaracji DRA. Współpracuje z wieloma systemami bankowymi co znacznie ułatwia przygotowanie i wysyłkę przelewów z wynagrodzeniami. Poza tym system kadrowo-płacowy ma szeroko rozbudowany moduł importu i eksportu danych co pozwala na jego współpracę z innymi systemami, między innymi z systemami finansowo-księgowymi.

Oprogramowanie pracuje stabilnie, jest przyjazne dla użytkownika, a przede wszystkim firma Reset2 Sp. z o.o. zapewnia aktualizacje ze względu na zmieniające się przepisy oraz dostosowanie produktu do indywidualnych potrzeb klienta.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą Reset2 Sp. z o.o. i uważamy, że jej produkty jak i obsługa posprzedażna są godne polecenia.

www.activeplus.com.pl

Kajetan Słonina

Członek Zarządu Dyrektor Zarządzający

Agencja pracy tymczasowej ACTIVE PLUS Sp. z o.o. w Warszawie

TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu
Newsletter Reset2