producent oprogramowania

  • Polski
  • English

Szukaj

Jesteś tutaj:  »   »   » DR. SCHNEIDER AUTOMOTIVE POLSKA Sp. z o.o.

DR. SCHNEIDER AUTOMOTIVE POLSKA Sp. z o.o.

"Elastyczność programu płacowo-kadrowego pozwoliła na dopasowanie go do naszych potrzeb. Firma Reset2 uwzględniła wszelkie nasze propozycje."

Jesteśmy przedsiębiorstwem międzynarodowej grupy Dr. Schneider Kunststoffwerke, producentem elementów z tworzyw sztucznych dla przemysłu motoryzacyjnego. Nasze produkty montowane są w autach takich marek jak Volkswagen, Audi, BMW. W marcu 2006 wdrożyliśmy system kadrowo-płacowy R2płatnikPRO wrocławskiej firmy Reset2 Sp. z o.o., w tej chwili zatrudniamy ponad 460 osób.

Wybraliśmy ten produkt na podstawie doświadczeń z innej spółki, w której od roku pracował i nadal jest używany system R2płatnikPRO.
Elastyczność programu płacowo-kadrowego pozwoliła na dopasowanie go do naszych potrzeb. Firma Reset2 uwzględniła wszelkie nasze propozycje.

Program w łatwy sposób przygotowuje wszystkie niezbędne zestawienia potrzebne do sprawozdań GUS, umożliwia wysyłanie danych do programu Płatnik oraz drukowanie informacji podatkowych PIT dla wszystkich zatrudnionych pracowników.

Program jest również dość elastyczny - pozwala na tworzenie we własnym zakresie makiet różnych wydruków, co pozwala na dostosowanie go do indywidualnych potrzeb.

Wszelkie zmiany dotyczące zarówno nowych przepisów, jak i obowiązujących druków są na bieżąco aktualizowane.

Jeśli potrzebujemy porady dotyczącej jakichś technicznych spraw związanych z aplikacją - udzielają nam ich konsultanci dyżurujący przy telefonach. Nasza współpraca układa się bardzo dobrze. Poziom usług świadczonych przez Reset2 jest bardzo wysoki.

Polecamy wszystkim zarówno system R2płatnikPRO, jak i firmę, która go stworzyła.

Gabriela Stępień

Dyrektor ds. admin.-handl.

DR. SCHNEIDER AUTOMOTIVE POLSKA Sp. z o.o.

TRASKO - INWEST Sp. z o.o. w OstrzeszowieGrupa DR. SCHNEIDER POLSKA w Jeleniej GórzeI.O. VENEZIA w WarszawieSzpital im. Św. Jadwigi Śląskiej w TrzebnicyBiuro Rachunkowe VERUM s.c. we WrocławiuTechnologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. w ŁozienicyPolskie Sieci Energetyczne WSCHÓD Sp. z o.o. w RadomiuZakład Produkcji Spożywczej DIJO w ZabrodziuG.EN. GAZ ENERGIA S.A. w PoznaniuTeatr Muzyczny CAPITOL we Wrocławiu
Newsletter Reset2